Autor Wątek: Tapicerka  (Przeczytany 5375 razy)

adams

  • Gość
Tapicerka
« dnia: Grudzień 12, 2009, 23:07:40 pm »
Witam!
Chcialbym zdemontowac tapicerke na tylnym "podszybiu" wersja Daimler, jak do tego sie zabrac moze ktos juz ten temat przerabial  ;D ;D ;D
poz adams

Offline richie

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 443
Odp: Tapicerka
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2009, 23:37:51 pm »
najpierw tylnia kanapa zdejmujesz ją bez kręcenia, puźniej oparcie (jest przykręcone od spodu) i chyba jeszcze pasy bezpieczeństwa (musisz odgiąć plstykową maskownicę i podejść jakoś od strony szyby grzechotką albo płaskim kluczem)to chyba wsio są tam jeszcze jakieś pierdulki do poodkręcania ale teraz nie pamiętam. Calość zajmuje pomiędzy 5 a 10 minut.

qbaty

  • Gość
Odp: Tapicerka
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2009, 10:32:03 am »
Dokładnie - najpierw zdejmujesz siedzisko (2 śruby), potem oparcie (2 śruby). Najgorzej jest z pasami - mocowanie jest z tyłu, pod samą szybą, płaski klucz raczej odpada (mi przynajmniej się nie udało). No i na koniec chyba 3 plastikowe wkręty trzymające samą wkładkę podszyboia.

adams

  • Gość
Odp: Tapicerka
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2009, 14:03:59 pm »
Witam!
Dzeki za odpowiedzi ;D ;D ;D
Jeszcze mi powiedzcie jak wyciaga sie oparcie ja odkrecilem te dwie sruby, ale ani russz do gory, cos moze jeszcze trzyma oparcie. Pewnie jakies spinki? Moze cos od strony bagaznika?
poz adams

qbaty

  • Gość
Odp: Tapicerka
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2009, 14:16:39 pm »
U mnie są tylko dwie śruby trzymające od dołu. Oparcie jest "powieszone" na 2 "hakach". Trzeba je ciągnąć do góry.

adams

  • Gość
Odp: Tapicerka
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2009, 14:27:56 pm »
Ja ciagnolem z calej sily i ani drgnie :(
w daimlerze moze jest cos co jescze trzyma.
poz adams

qbaty

  • Gość
Odp: Tapicerka
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2009, 14:34:35 pm »
Hmmm... No nie wiem - ja już kilka razy wyciągałem kanapę z mojego i nie miałem problemów - może coś się zapiekło  ?????? Spróbuj podważyć od dołu jakąś dźwignią/łomem i pchać do góry.

adams

  • Gość
Odp: Tapicerka
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2009, 14:56:07 pm »
Wielkie dzeki, bede probowal, nic innego nie wymysle.
poz adams