Autor Wątek: głośniki z tyłu  (Przeczytany 3523 razy)

piotr170169

  • Gość
głośniki z tyłu
« dnia: Listopad 20, 2009, 22:08:33 pm »
nie wiem czy mam głośniki w tylnych dżwiach, czy to możliwe, że montowali tylko w przednich? ładnie gra na tych z przodu, ale pewnie jakby grały z tyłu byłoby  fajniej. jak zdjąć te maskownice, żeby niczego nie złamać i nie porysować. jakie kupić jeżeli niema?to x-type 2,5 sport

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: głośniki z tyłu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2009, 22:14:51 pm »
4 glośniki w x-type. Nie możliwe, żeby nie było tylnych

piotr170169

  • Gość
Odp: głośniki z tyłu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2009, 22:45:23 pm »
Kriss, jak zdjąć te dekle żeby nie popsuć? Proszę ,powiedz.

oskioski

  • Gość
Odp: głośniki z tyłu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2009, 23:43:40 pm »
myślę że ich nie ściągniesz  :-thumpdown - szukając , co prawda nie znalazłem tapicerki od x , ale eski - może się mylę , ale trzeba rozebrać całośc , żeby dostać sie do głosników - tu masz przykład
http://www.allegro.pl/item804175873_jaguar_s_type_s_type_01r_tapicerka_drzwi_prawy_tyl.html

chyba jednak się nie mylę - co prawda to przód ale  ... http://www.allegro.pl/item729965581_jaguar_x_type_tapicerka_drzwi_boczek_przedni_lewy.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2009, 23:57:11 pm wysłana przez oskioski »

ptak

  • Gość
Odp: głośniki z tyłu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2009, 09:45:47 am »
Zeby dostac sie do glosnikow z tylu, trzeba zdjac cala tapicerke z tylnych drzwi. Upierdliwe zadanie.

Jesli nie dzialaja ci glosniki to jak juz sie dostaniesz pod tapicerke koniecznie je odkrec. Zdarza sie, ze magnes odrywa sie od membrany i wpada do wnetrza drzwi. Na zewnatrz wszystko wyglada ok, glosnik zamontowany, poprawnie podlaczony. Problem natomiast taki, ze to tylko sama membrana, a zasadnicza czesc wpadla do srodka. Rzecz wrecz niemozliwa do zdiagnozowania bez odkrecenia glosnika, bo magnes przyczepia sie do blachy drzwi i nie slychac zeby cokolwiek odpadlo i latalo luzno wewnatrz.

Choc oczywiscie moze byc 1000 innych przyczyn ;)

rufus1977

  • Gość
Odp: głośniki z tyłu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2009, 11:15:36 am »
W celu ustalenia czy sa głośniki chyba najłtwiejszym sposobem jest zabawa radiem ,konkretniej ustawieniami głosników przód tył i balansem.
Jeżeli ustawisz na tył i nic nie słychac to wtedy bym sie brał za "boczki"
Zanim je zdemontujesz nabyj kilka kołków na zapas bo łatwo je można złamać.