Autor Wątek: Pojemność baku - problem  (Przeczytany 4977 razy)

skap

  • Gość
Pojemność baku - problem
« dnia: Kwiecień 20, 2008, 21:45:26 pm »
Koledzy mam mały problem i proszę o porady lub wskazówki.

Od pewnego czasu zauważyłem że do baku wchodzi coraz mniej paliwa. Pojemnośc baku 80l, a ostatnio mogłem wlać 63 litry + kilka litrów rezerwy które zostało w baku nijak nie daje 80 litrów. Czy prawdopodobne jest zapowietrzenie, w jaki sposób poradzić sobie z problemem, ponieważ troche wqrzające są częste wizyty na stacjach benzynowych.

Pozdrawiam

Batman

  • Gość
Odp: Pojemność baku - problem
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2008, 22:49:55 pm »
Powolutku powinienn sie sam odpowietrszyc.

gesiog1

  • Gość
Odp: Pojemność baku - problem
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2008, 12:01:23 pm »
w           moimx308 tez tak jest-poprostu te modele tak maja,ze tankujac z pistoletu nie zatankujesz do konca.problem rozwiazalem wazac lejek i pod koniec zalewam fuel przez niego .troche idiotycznie to wyglada,ale jak jedziesz w dluga trase najlepiej tankowac po korek.niedawno otrzymalem folder z opisem mojego modelu,i napisano tam ,ze capacity=23.1 u.s gal( 87.4 litra) dotyczy x308 vdp 2001

skap

  • Gość
Odp: Pojemność baku - problem
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2008, 22:03:38 pm »
Gesior wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt stopniowego zmniejszania sie pojemności mojego baku, kiedyś potrafiłem "dobić" pistoletem kilka dobrych litrów więcej...Co jak mi zostanie 20 litrów;-) hehe
Dzięki wam za porady, nie są jednoznaczne, więc czekam na nowe opinie na temat mojego problemu.

Pozdrawiam

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Pojemność baku - problem
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2008, 22:47:13 pm »
'XJR XJ40

skap

  • Gość
Odp: Pojemność baku - problem
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2008, 22:13:04 pm »
Walec po przeczytaniu tego postu już jestem spokojniejszy...zdałem sobie sprawę, że im mniej wejdzie do baku tym mniej wydam na tankowanie ;D Od razu czuję się bogatszy ;D ;D ;D hehe Chyba z tym przeświadczeniem wolę pozostać :-za

gesiog1

  • Gość
Odp: Pojemność baku - problem
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 23, 2008, 10:56:08 am »
hey skap myslalem,ze jazda jagodami sprawia przyjemnosc,ja jak nie spale 10-15 l. dziennie jestem chory.nobles oblige!!!!

skap

  • Gość
Odp: Pojemność baku - problem
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 23, 2008, 23:03:40 pm »
Kolego gesiog możesz być pewien że ja również jestem jednym z lepszych klientów stacji benzynowych :-V Chociaż osobiście wolałbym zużywać nieco mniej benzyny ;) hehe

zyrcia

  • Gość
Odp: Pojemność baku - problem
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 24, 2008, 05:48:18 am »
W rzeczy samej. Ja osobiście teżwolałabym, żeby mój jaguar palił ze 3 litry hehehe (takie poranne przemyślenia), bo w końcu nie jestem udziałowcem koncernównaftowych ani szejkiem arabskim ;D

gesiog1

  • Gość
Odp: Pojemność baku - problem
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 24, 2008, 11:44:42 am »
w takim razie nic tylko trzeba zameldowac sie w gazowni.  :-K :-K :-K