Autor Wątek: Szukam dobrego fachowca do X-Type'a - Lubelskie, Lublin  (Przeczytany 3308 razy)

robertth

  • Gość
Szukam dobrego fachowca do X-Type'a - Lubelskie, Lublin
« dnia: Listopad 03, 2009, 22:03:46 pm »
Witam
Poszukuję jak w temacie, dla 2,5 B 4x4.
Dokładniej chodzi o osobę, która dokona diagnostyki komputrowej skrzyni automatycznej.
Z tego co zdążyłem sie zorientować, to potrzebny jest program IDS, ponieważ innymi nie można połączyć się ze sterownikiem skrzyni.
Jeśli macie jakieś namiary na gościa, który dysponuje wiedzą i narzędziami do Jaga, to będę wdzięczny za pomoc.  :-K :-help
Dostaję już załamki  :-cry, ale wierzę, że coś się znajdzie. W innym przypadku czeka mnie transport auta do Wa-wy, a to wiąże się z czasem oczekiwania. Niestety potrzebuję samochodu na wczoraj.
Z góry dziękuję. :-thank

robertth

  • Gość
Odp: Szukam dobrego fachowca do X-Type'a - Lubelskie, Lublin
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2009, 23:47:28 pm »
Witam
Znalazłem fachowca w Lublinie, który ma program do Jaga  :-10points
Za diagnostykę łącznie z wykasowaniem błędów bierze w granicach 100-150zł, w zależności od przypadłości. Dostać się do niego nie jest łatwo, ponieważ ma placu zawsze kilkadziesiąt aut, ale na pewno warto. Odetchnęłem z ulgą, bo myślałem, że czeka mnie już transport auta do Wa-wy.
Osobom zainteresowanym mogę wysłać info na priv. Polecam.

artleks

  • Gość
Odp: Szukam dobrego fachowca do X-Type'a - Lubelskie, Lublin
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2009, 19:02:23 pm »
Radzio podaj namiar na kogoś tańszego w Lublinie  :-za

artleks

  • Gość
Odp: Szukam dobrego fachowca do X-Type'a - Lubelskie, Lublin
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2009, 22:07:43 pm »
na jakim Allegro?  :-hehe :-hehe :-hehe :-hehe

robertth

  • Gość
Odp: Szukam dobrego fachowca do X-Type'a - Lubelskie, Lublin
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2009, 21:16:15 pm »
tos przepłacił i to duuuzo za duuuzoo.
wystarczy cdif/2 i nim tez sie zdiagnozuje tak samo jak i launch 431 i tak samo jak i zabawkami firmy ethos.

hmmm
być może cena nie jest atrakcyjna, ale gośc ma program IDS Jaguara i to jest ważne...
niestety _radzio1 programy o których piszesz nie wystarczą do pełnej diagnostyki. Dobierzesz się nimi do sterowania silnikiem i kilkoma innymi elementami, ale o skrzyni zapomnij. Nie pokazują jej błędów. Kilku rzekomo najlepszych fachowców w Lublinie już próbowało  ;)
Oczywiście, jeśli znasz kogoś, kto jest w stanie zrobić to taniej, to możemy flaszeczkę obalić...

robertth

  • Gość
Odp: Szukam dobrego fachowca do X-Type'a - Lubelskie, Lublin
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2009, 23:38:40 pm »
Dodam tylko, że nie napisałem posta po to aby kogos zareklamować, ale aby pomóc ludziom, ktrzy mają problem z diagnostyką w lubelskim  ??????

robertth

  • Gość
Odp: Szukam dobrego fachowca do X-Type'a - Lubelskie, Lublin
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 13, 2009, 19:01:20 pm »
ani mnie to ziębi ani parzy czy zareklamujesz kogokolwiek tutaj.

podczas spotkania w nowej soli diagnozowałem cdif/2 kilka sztuk kotów i da sie jesli sie ma bierzace aktualizacje systemu.
bardzo dobrym sprzetem jest launch x431 oraz tester st6000.
niezawsze diagnozuje sie poprzez samego jaguara bo czesto wystarczy poprzez nowe modele fordów sie połaczyć i tez jest w porządku.

A czy udało Ci się wykasować błędy skrzyni w X-Typie?
To dla mnie cenne info...  :-help