Autor Wątek: szumi przy większych prędkościach  (Przeczytany 2421 razy)

Siara_nh

  • Gość
szumi przy większych prędkościach
« dnia: Październik 26, 2009, 10:37:12 am »
Witam , mam taki problem że jak jadę powyżej 110km/h to słysze jak wiatr dostaje się do kabiny pasażera z drzwi kierowcy....na co mam popatrzeć, uszczelka wygląda na dobrą, ale może tego się nie da zobaczyć tak gołym okiem? strasznie mnie to drażni, w końcu to nie jakiś fiat żebym miał szumy w kabinie:)

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: szumi przy większych prędkościach
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2009, 16:57:57 pm »
pewnie ktoś bagażnik miał zamontowany, który przychodzi pod uszczelki i trochę wygina ramki ( no oczywiscie opcja - BB - Było Bum też wchodzi w grę. Regulacja ramek/uszkodzona uszczelka/ ewentualnie całe drzwi już delikatnie siadły
_ takie możliwości bym obstawiał

Siara_nh

  • Gość
Odp: szumi przy większych prędkościach
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2009, 00:20:32 am »
drzwi nie mają żadne luzu już sprawdzałem , kurcze uszczelka wygląda elegancko....a o jaką regulacje ramek się rozchodzi?:)

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: szumi przy większych prędkościach
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2009, 07:48:24 am »
a sorry, x300 nie ma regulacji...  :-wstyd
czterdziestka ma dokręcana ramki drzwi które można regulować i czasami włącza mi się Pies Pawłowa.
Jedyne co mi przychodzi z x300 to jak puszcza uszczelka na górnym rogu. Tego nie widać ale tam puszcza.

Siara_nh

  • Gość
Odp: szumi przy większych prędkościach
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2009, 09:16:23 am »
no to może faktycznie pozostaje mi wymiana uszczelki, tylko czy kupie jakiś zamiennik w sklepie? czy trzeba z aso brać? bo na internecie kurcze nie znalazłem nówki