Autor Wątek: Jaguar prałata  (Przeczytany 3575 razy)

Sebastian

  • Gość
Jaguar prałata
« dnia: Październik 20, 2009, 18:59:53 pm »
 Prałat wie co dobre.
Ciekawy artykuł na temat samochodów księży i nie tylko. Opisana została krótko historia polskiego papamobile i jaguara pewnego prałata   :-V
http://www.pardon.pl/artykul/9906/sutanna_w_limuzynie

adam74

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2009, 19:24:20 pm »
mnie rozbawiło niefortunne usytuowanie banera reklamowego.....


Sebastian

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2009, 19:35:15 pm »
  Którego ? Nie wyświetla się obraz  :-gwizd

adam74

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2009, 19:37:04 pm »
Seba - odśwież powinno się wyświetlić

propagator

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2009, 19:42:52 pm »
Nieprawda jest to, co napisano w artykule o Maybach-u Tadka Rydzyka... :-zly Sam widzialem na jakims plotkarskim portalu jego zdjecie i to juz ponad rok temu... wiec teraz co najwyzej ma kolejnego "upgrade'a"... Kler i samochody..?  >:(  Bez komentarza, szkoda scierac klawiature...  :-nuts :-zly

adam74

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2009, 19:49:26 pm »
jak mówisz o tym:



to fake....

Sebastian

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2009, 19:55:55 pm »
 Próbuję i próbuję i nie mogę wyświetlić tego obrazka  :-[

propagator

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 20, 2009, 19:58:53 pm »
Nie, ja nie o tym - na fotomontazach troche sie znam, za dlugom pracowalem w reklamie i poligrafii...  ;) A tak poza tym, bylby prawdziwym "polmozgiem" dajac swoje nazwisko na tablice rejestracyjne... Lepiej nie wk... tlumu...  >:(  :-zly

adam74

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 20, 2009, 20:12:10 pm »
Nie, ja nie o tym - na fotomontazach troche sie znam, za dlugom pracowalem w reklamie i poligrafii...  ;) A tak poza tym, bylby prawdziwym "polmozgiem" dajac swoje nazwisko na tablice rejestracyjne... Lepiej nie wk... tlumu...  >:(  :-zly

ooo kolega po fachu  :-V

lysyyy

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 20, 2009, 20:13:59 pm »
No fotomontaż rzeczywiście bardzo kiepski... Zwykłe kopiuj i wklej, bez jakiejkolwiek ingerencji w cienie i śwatła  :-nuts

To widzę, że tu więcej "kolegów po fachu" ;p

propagator

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 20, 2009, 20:18:58 pm »
Zaloga13, troche tak - bylem w "branzy" przed wyjazdem na wyspe przez prawie 10 lat, ale projektow - takich "wypasionych" robic nie potrafie - zostawiam to Tobie, bo baner jest  :-super :-K  I musialbym odswiezyc pamiec odnosnie Quark'a, Photoshopa itd. Ja sie "zajme"  ;) sponsorami, a Ty graficznym zapleczem i  bedzie  :-super  :-hehe

Lysyyy - witaj w druzynie!  ;D

adam74

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 20, 2009, 20:36:32 pm »
noo - witamy łysego - hahah

Dorsześ

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 27, 2009, 22:16:06 pm »
Heh jako Toruńczyk coś nie co o tym Maybachu wiem...
Pojazd jest zarejestrowany nie bezpośrednio na ojca dyrektora, tylko na fundację Lux Veritatis która mieści się we Wrocławiu...a jak wszyscy doskonale wiedzą Tadzio nie źle macza palce w tej fundacji... a wszyscy wiemy jak jest z podatkami dla różnych fundacji etc...

oskioski

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 27, 2009, 22:40:11 pm »
a ja Was kocham  i błagam  - nie maczajmy naszego forum w politykę , kasę i sprzedzaż wysp palmowych w miejscowości Dubaj - potem jest kryzys i ludki nie odwiedzają JCP bo odcinają im kabel - a musicie wiedzieć ,iż w tym mc, bijemy wszelakie rekordy  :-yipee :-W

Dorsześ

  • Gość
Odp: Jaguar prałata
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 27, 2009, 22:42:22 pm »
Rekordy przepraszam...? Ale czego... czy to jakaś cichutka ankieta odnośnie ile kto i czego pije?  :-hehe :-hehe :-hehe