Autor Wątek: GAZ do X-type  (Przeczytany 4539 razy)

wozny83

  • Gość
GAZ do X-type
« dnia: Wrzesień 17, 2009, 08:42:09 am »
Witam

Mam pytanko czy gazował ktoś z was może x-typa 2,1 v6?
Jeśli tak napiszcie swoje opinie czy warto jak auto chodzi na gazie z tym silnikiem. Tak się zastanawiam czy warto zakładać do takiego auta instalacje i czy te silniki dobrze potem chodzą.

sebus34

  • Gość
Odp: GAZ do X-type
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2009, 22:03:52 pm »
ja mam kupilem juz takiego z belgii

wozny83

  • Gość
Odp: GAZ do X-type
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2009, 08:28:51 am »
Sebus powiedz mi jak ci chodzi kot na gazie w tym silniku?
Jaki masz zbiornik?
Ile przejedziesz na nim km?
Jakie masz spalanie?
Czy nic się nie dzieje z komputerem znaczy wiem, że jak sie jeździ to komputer czyta jakby palił paliwo i wskaźnik od poziomu paliwa spada ale czy po ponownym uruchomieniu samochodu wraca ci do wcześniejszego poziomu.
gdzie masz zamontowany wlew gazu?

Przepraszam cię za tyle pytań ale jestem ciekaw czy warto zgazować kota bo nie ukrywam lubie ostrzej pojeździć a autko sobie lubi wypic :)

Bardzo proszę cię o odpowiedz

a wiesz może jaką instalacje masz założoną do auta

Bardzo proszę o korzystanie z funkcji "Zmień" w celu edycji postu, zamiast tworzenia nowego wpisu  :-thank
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2009, 08:45:39 am wysłana przez qbaty »

sebus34

  • Gość
Odp: GAZ do X-type
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2009, 08:58:53 am »
ja mam u siebie instalację Prins'a na wtryskiwaczach keihin miałem mały problem z butlą ale ustawili ciśnienie i jest ok nie czuję różnicy w jezdzie zadnych szarpań kichnięcspadku mocy po prostu jak ta lala
zbiornik mam 100L - będe zmieniał na mniejszy
dystans 600-650 km w trasie
z kompem nic sie nie dzieje oczywiście komputer nie przelicza spalania gazu i dystansu ta opcja tyczy sie tylko Bp żadnych błędów przykład; dystans wd. komputera do pokonania na Bp to 180km. przejade to na gazie i po wyłączeniu auta i ponownym uruchomieniu dystans powraca do wcześniejszego stanu
wlew mam strytnie zamontowany w zderzaku lecz holenderski jest mały i kwadratowyco zlewa sie z zderzakiem
ja jestem zadowolony z instalacji w moim kocie wiadomo gaz,ale tu chodzi o ekonomię jedynie z czego jestem niezadowolony to ze mam taką dużą butle