Autor Wątek: zmieniarka cd  (Przeczytany 4431 razy)

greggor

  • Gość
zmieniarka cd
« dnia: Sierpień 15, 2009, 20:59:02 pm »
Witam wszystkich...
Mam mały problem, a mianowicie...zablokowała mi się zmieniarka cd. Wyświetlacz przy zmianie źródła pokazywał "error..." Po rozebraniu okazało się, że zmieniarka wciągnęła pustą szufladę z magazynku. Udało mi się wyciągnąć szufladę ale w tym momencie cd w ogóle nie działa.  Jaka jest na to rada...jak odblokować to urządzonko, żeby działało?
Ewentualnie jaką zmieniarką mogę zastąpić obecną?   
 :-help

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: zmieniarka cd
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2009, 21:15:15 pm »
witam,

nie mam porade co do naprawe  :-\ ale jezeli szukasz zamiennik to warto szukac na allegro albo
na ebay. tu masz uzywany:

>>  l i n k  <<

greggor

  • Gość
Odp: zmieniarka cd
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2009, 20:48:48 pm »
 :-thank ..na początek podjadę do speca od takich typu urządzeń i zobaczę co on powie..nie wiem czy nie jest to kwestia blokady zmieniarki w komputerze...w najgorszym wypadku skończy się wizytą w serwisie  :-gwizd. Dzięki za link

greggor

  • Gość
Odp: zmieniarka cd
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2009, 14:53:44 pm »
spec stwierdził, że najprawdopodobniej uszkodzona jest zmieniarka..więc pozostaje raczej jej wymiana. Mam też małe pytanie ...czy da się podłączyć inną zmieniarkę niż tą seryjną i  czy ktoś próbował podłączyć inne źródło np mp3 w miejsce np odtwarzacza kasetowego, którego raczej już się nie używa?

Godan

  • Gość
Odp: zmieniarka cd
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2009, 21:12:44 pm »
wystarczy kaseta adaptacyjna, lub przekaźnik oraz małe Mp3 i lecisz

robespierre

  • Gość
Odp: zmieniarka cd
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 29, 2009, 21:56:02 pm »
z kaseta adaptacyjna jakość dźwięku będzie kiepsko, lepiej adapter na CD/MP3


greggor

  • Gość
Odp: zmieniarka cd
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2009, 18:13:13 pm »
 :-thank próbowałem już wyjścia z transmiterem mp3 i średnio mi się to podobało..raz było znośnie, a raz mizernie.
A ten adapterek cd/mp3 jak, a właściwie gdzie podłączasz, w miejsce kości radia i kablem do odtwarzacza cd/mp3?..jestem laikiem  :-wstyd..dlatego pytam. Nadmienię tylko, że w swoim kotku mam wyświetlacz z z navi. A z tego co się doczytałem cały problem sprowadza się właśnie do tego "telewizorka" i związanym z nim interfejsu. 
Dzięki za podpowiedź :-thank