Autor Wątek: Gdzie są ukryte bezpieczniki pomp paliwowych???  (Przeczytany 2210 razy)

champagne

  • Gość
Gdzie są ukryte bezpieczniki pomp paliwowych???
« dnia: Lipiec 21, 2009, 16:39:45 pm »
Koledzy napiszcie gdzie są zlokalizowane bezpieczniki od pomp paliwowych w XJ seria 2, bo z bezpiecznikami jest w XJ-tach straszny bałagan, są porozrzucane po całym aucie, jakby ktoś w ostatniej chwili robił instalacje i zapomniał o systematyce, mam wrażenie, że instalacja fabryczna to prowizorka. Jedna pompa przestała mi działać, więc zacznę od bezpiecznika. Może ktoś wie gdzie kupić pompę za rozsądne pieniądze do późnej 2 serii, to jest pompa wbudowana w zbiornik. Z tego co wiem to w Limorze cena jest kosmiczna bo kilkaset euro.  :-help

naughtycat23

  • Gość
Odp: Gdzie są ukryte bezpieczniki pomp paliwowych???
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2009, 16:57:06 pm »
V12.sklep może British garage a jak nie to się osobiście popytam zobaczymy jakie ceny ci krzykną co do części.
W serii III sa 3 miejsca prawe nadkole under the bonnet pod kolumna kierowniczą i schowkiem pasażera nie powinno być wielkiej różnicy między póżną serią II a III ale jeśli chcesz sprawdzę dzisiaj wieczorem i dam znać ale z tego co pamiętam to tak wygląda na odwrocie że tak powiem pokrywki zasłaniającej miejsce dla bezpieczników jest rozpisane co i jak może to Ci pomoże  :-V wszystko jest po kolei opisane  :-V

Resztąna bank Ci podpowie gdzie najlepiej kupić na początek sprawdż te miejsca pozdrAWIAM