Autor Wątek: system dsc  (Przeczytany 3831 razy)

mayor1982

  • Gość
system dsc
« dnia: Lipiec 17, 2009, 01:24:37 am »
hej, mam takie pytnko na temat  dsc,  czy posiadam ten ssystem w aucie czy nie, nie mam wlacznika / wylacznika zadna dioda na desce rozdzielczej na stronie jaguara w ich katalogu wyczytale ze dsc jest montowany tylko w slabszych wersiach razem ze wspomaganiem awaryjnego hamowania. jak jade to mam wrazenie ze ten system dziala ale to moze dlatego ze nigdy  jeszcze nie jezdzilem autem z dsc i autem awd. wiedz jak ktos cos wie, to bymbyl zobowiazany  :-help

adam74

  • Gość
Odp: system dsc
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2009, 10:41:06 am »
Miałem iksa w takiej samej wersji - brak włącznika, brak dsc  :-thumpdown. Ale i tak kotek super się trzyma drogi jak ma cztery łapki napędzane.

Offline muttley

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 227
Odp: system dsc
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2009, 10:50:28 am »
a jakim kotem jezdzi? szczerze mowiac to myslalem ze dsc jest montowane we wszystkich wersjach. szczerze mowiac to ten system czasami mnie denerwuje, szczegolnie wtedy kiedy chcesz sobie ostrzej pojechac w czasie deszczu... dsc ciagle sie wlacza i przychamowuje koła... niby można go wyłączyc ale z drugiej strony niewiadomo kiedy sie moze przydać.

Osobiście uważam, ze dsc jest troszeczke za czuły. W moim ostatnim Passat 2.0 Sport ESP było w sam raz, nie za czułe... włączało sie tylko wtedy kiedy na prawde było potrzebne

mayor1982

  • Gość
Odp: system dsc
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 17, 2009, 12:44:09 pm »
wlasnie dlatego ze auto tak dobrze trzyma sie drogi myslalem ze ze dsc jest i dziala :P  :-A

qbaty

  • Gość
Odp: system dsc
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 17, 2009, 12:49:55 pm »
 ;D

patron

  • Gość
Odp: system dsc
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 28, 2009, 22:37:04 pm »
Koledzy, DSC jest tylko w dieslach, one mają tylko napęd na przód i dsc ma zastępować to co daje napęd 4x4 w benzynkach, ps. z tego co wiem jest też silnik 2.0 benz. i nie ma on napędu 4x4 i tam też powinien być ten system, ps. ma ktoś informację, skąd komunikat na kompie po włączeniu zapłonu że dsc jest uszkodzony podczas gdy wszstyko działa bez zarzutu a po podłączeniu na diagnostyce w serwisie również wychodzi że jest OK ...?