Autor Wątek: JAGUAR GOODWOOD SPECIAL XKR  (Przeczytany 1680 razy)

naughtycat23

  • Gość
JAGUAR GOODWOOD SPECIAL XKR
« dnia: Lipiec 02, 2009, 09:34:52 am »
JAGUAR GOODWOOD SPECIAL XKR















« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2009, 12:49:23 pm wysłana przez załoga 13 »

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: JAGUAR GOODWOOD SPECIAL XKR
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2009, 16:24:25 pm »
co by tu dodać
21- cali
posadzone delikatnie zawieszenie ( podejrzewam, że także przestrojone )
Ciekawe czy będzie można go kupić?

qbaty

  • Gość
Odp: JAGUAR GOODWOOD SPECIAL XKR
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2009, 16:46:05 pm »
Kolorek co prawda bardziej w stylu "Szybcy i Wściekli", czy innego "Tokyo Drift" ;) niż eleganckiego GT, ale nie pogniewałbym się, gdyby stanął u mnie w garażu  ;D

naughtycat23

  • Gość
Odp: JAGUAR GOODWOOD SPECIAL XKR
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2009, 19:47:57 pm »
Na mnie zrobił ogromne wrażenie kolor rodem z kraju kwitnącej wiśni ale to mi się podoba i jeszcze nie spotkałem Jaga w takiej barwie  !!!!
W stosunku do serii ma obniżone zawieszenie i zmieniony układ wydechowy. felgi ??? Uwielbiam matowe czarne felgi niekoniecznie do tego koloru ale.... reszta mistrzostwo.

Poszukam więcej info na jego temat ..... :-V

naughtycat23

  • Gość
Odp: JAGUAR GOODWOOD SPECIAL XKR
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2009, 20:03:58 pm »
Jaguar Goodwood Special XKR – jak wiadomo Jaguar uchodzi za markę dla koneserów motoryzacji. Aczkolwiek w ofercie brytyjskiej firmy znajdują się także prawdziwie i rasowe sportowe samochody. W najbliższy weekend, podczas Goodwood Festival of Speed Jaguar zamierza zaprezentować specjalne coupe.

Jaguar Goodwood Special XKR powstał w jednym tylko egzemplarzu. Od seryjnego XKR-a różni się jaskrawozieloną barwą nadwozia – lakier Lime Green. Kontrastem dla niej będzie czerń przedniego grilla, wlotów powietrza oraz 21-calowych alufelg.
Auto napędza aż 510 KM produkowane przez turbodoładowany silnik V8 o pojemności 5 litrów. Maksymalny moment obrotowy osiąga wartość 625 Nm. Przyspieszenie ze startu zatrzymanego do 100 km/h trwa tylko 4,6 sekundy. Specjalna wersja Jaguara XKR została także wyposażona w obniżone zawieszenie oraz sportowy układ wydechowy.

qbaty

  • Gość
Odp: JAGUAR GOODWOOD SPECIAL XKR
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2009, 20:19:35 pm »
I znowu ten "turbodoładowany" silnik...  ::)