Autor Wątek: Jaguar Portfolio  (Przeczytany 2960 razy)

sadysia

  • Gość
Jaguar Portfolio
« dnia: Luty 28, 2008, 17:53:01 pm »
Jeden z najbardziej luksusowych samochodów.

"Jaguar przygotował limitowane wersje Portfolio modeli XKR i XJ, by pokazać je w Genewie. Samochód, który powstał na bazie modelu XKR, otrzymał szatę w kolorze szarego metaliku. Auta mają 20-calowe felgi i hamulce Alcon znane z maszyn wyścigowych (wentylowane tarcze: przód - 400 mm, tył - 350 mm).

Wnętrze jest pełne luksusu i finezji, a wyposażenie można dowolnie skonfigurować zgodnie z życzeniami klienta. W środku znajdują się czarne skórzane siedzenia, mamy tu też sporo inkrustacji z egzotycznego drzewa, a także wstawki z chromu oraz z aluminium - to dla oczu.

A dla uszu - system "Surround Sound" firmy Bowers&Wilkins (kewlarowe membrany głośników), iPod i wejście USB. Co ciekawe, nie starano się zamaskować głośników - one same w sobie stanowią prawdziwe dzieło sztuki artystycznej.

Biegi zmieniamy przy kierownicy (6 przełożeń). Jaguar XJ Portfolio zamiast szarości będzie dostępny w kolorach Celestial Black i Astral Gold. Pod maską tego samochodu drzemie silnik V8 o pojemności 4,2 l i mocy 420 KM."

bombki

  • Gość
Odp: Jaguar Portfolio
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2008, 18:08:00 pm »
A tu wspomniany XJ Portfolio

[załącznik usunięty przez administratora]

bombki

  • Gość
Odp: Jaguar Portfolio
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2008, 18:14:54 pm »
i...

[załącznik usunięty przez administratora]

jaguarofan

  • Gość
Odp: Jaguar Portfolio
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2008, 21:57:44 pm »
Nie obrazcie sie moi mili - lecz mi sie to nie podoba
moze zbyt staroswiecka ze mnie jest juz osoba?? ??
jakos mnie on nie kreci - ten nowy Jaguar Portfolio
brak mi w nim tej dawnej duszy, pachnie nie skora lecz folia...

zbyt to wszystko daleko od majestatu Jaguara odchodzi
lecz coz - czasy sa zmienne, ale czy o to tu chodzi??
czy zamiast starodawnych przyciskow musza byc inne bajery??
czy zamiast kopulki z kablami - musza byc komputery??..

ma racje Ja$ nasz Przyjaciel Klubowy mowiac wlasnie
ze powoli Jaguarowa elegancja i prostota gasnie
ze coraz bardziej w Jaguarze inne powstaja klimaty
mam nadzieje ze po rozum pojda nowi wlasciciele z "Taty"

ze wroca znowu piekne linie w modelach XK zaczete
ze przestana straszyc komunikaty w trudne slowa ujete
ze po prostu Jaguar bedzie znowu Jaguarem
a kierowca nie dodatkiem ale jednym z nim cialem..

czego wam zycze nocnie


wasz skromny


Arkadiusz

ja$

  • Gość
Odp: Jaguar Portfolio
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2008, 22:44:41 pm »
=jaguarofan - prawde piszesz ---byłem dwa miesiące temu w salonie jaguara na Waszyngtona ...oglądałem s- type...x-type---płakać się chce takie g...no robią ...wolałbym 13 letniego xjr-luxorka niż ten nowy z salonu---plastik ,półskóra która po kilku latach sie wyciera,blacha cienka jak w hondzie ,ze dotykasz mocniej i strach -to nie sa prawdziwe jaguary !!!!! o nie !!!!w moim 25 letnim xjs blacha jest 1 oprze sie człowiek o auto i nic----mechanik jak zrobił oględziny stwierdził że to jest czołg v-12---nie imponują mi nowe jaguary !!!! te 15...20 ..letnie bardziej cenię za ich niezawodnosć!!! , dusze i zapach....

ja$

  • Gość
Odp: Jaguar Portfolio
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2008, 23:06:14 pm »
 Pati to prawda xjs -to jest to--najdłużej produkowany jaguar,najlepszy i najżywotniejszy !!!!  To jest nallepszy kot  :-V :-V i najwiecej pije mleka -- a koty nasze lubią bardzo mleko.... :-A :-A

kuba

  • Gość
Odp: Jaguar Portfolio
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 29, 2008, 08:51:16 am »
   Wydaje mi sie ze troche panowie marudzicie. Zgoda, jest w nowych Jagach wyswietlacz i mnogosc roznych guzikow, ale prawda jest taka ze elektroniki bedzie w naszym zyciu coraz wiecej, niezaleznie czy tego chcemy czy nie. Sam mam jak to ja$ okreslil g....no (S-Type) i co prawda mam w srodku lekkie "gwiezdne wojny" biorac pod uwage ilosc przyciskow, ale mam stara wersje wiec przynajmniej moge wszelkie systemy wylaczyc. Z drugiej strony jest troche prwdy w tym, ze kierowca zaczyna byc dodatkiem do auta. Ale jeszcze nie w Jagu, nawet nowym. Bardziej czepialbym sie lexus-ow ktore same parkuja, albo mercedesow w ktorych nie mozesz wylaczyc kontroli trakcji.

ja$

  • Gość
Odp: Jaguar Portfolio
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 29, 2008, 09:07:08 am »
Kuba to prawda ze elektroniki będzie w naszym świecie coraz więcej w naszych autach ....Pati napisał że ma 24 letniego xjsa i nie zamienił by go na nowe auto....i prawdę pisze...TY Kubo gdybyś pojeżdził godzinę xjs bys tak samo stwierdził jak Pati i nie zamienił xjs starego   na s- type nowego ---jak się niema co się lubi ,to się lubi co się ma  ;D ;D

zyrcia

  • Gość
Odp: Jaguar Portfolio
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 29, 2008, 09:55:46 am »
A ja powiem tak..... ;) :-tylko. I nie ma co się sprzeczać który lepszy, który gorszy, bo to wstyd Panowie (szczególnie na forum jaguarowym, gdzie spotykają się miłośnicy marki). Każdy jaguar jest cudowny, szczególnie dla jego właściciela/ właścicielki ;D

kuba

  • Gość
Odp: Jaguar Portfolio
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 29, 2008, 17:05:35 pm »
   Alez nawet mi przez mysl nie przeszlo zeby sie obrazic! Nie ma takiej opcji. A co do starego XJS... szczerze mowiac jestem pewien ze gdybym do niego wsiadl to nie dalo by sie mnie z niego wyciagnac. Z fotela pasazera by sie nie dalo, bo gdybym mogl go poprowadzic to prawdopodobnie do konca swojego zycia nic tylko bym nim jezdzil:) stare samochody maja wiele zalet, ale jedna jest wedlug mnie bezdyskusyjna - maja dusze. To cos czega nie da sie wyprodukowac, albo dokupic w opcji. Dusza to wynik troski i uczuc ktore wlasciciel lub wlasciciele samochodu w niego wlozyli. Smutna prawda jest taka ze zazdroszcze wam chlopaki starych Jagow, ale na swojego tez zlego slowa nie powiem:) a prawda jest jedna  :-tylko :)