Autor Wątek: Emulator czy transfer do baku? Problem z LPG  (Przeczytany 159 razy)

Offline Mmaker

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Emulator czy transfer do baku? Problem z LPG
« dnia: Czerwiec 17, 2024, 16:05:45 pm »
Witam wszystkich!
 :-help
Szanowni Państwo, bardzo potrzebuję waszej rady i pomocy jako doświadczonych użytkowników Jaguar X-Type z instalacjami LPG. Niestety, nie znam języka polskiego i korzystam z tłumacza online. Z góry przepraszam za mój polski.

Przeczytałem bardzo wiele tematów na forum dotyczących błędu P0191 po jeździe na LPG. Moje auto również gaśnie rano po jeździe na LPG, może przez kilka dni jeździć normalnie, ale prędzej czy później pojawia się błąd P0191 i dopóki nie zresetuję klemy akumulatora, samochód nie ruszy. Bardzo dziękuję temu forum, ponieważ tutaj znalazłem dużo doświadczeń związanych z tym problemem.

Niestety, nadal nie rozumiem: czy są jakieś emulatory, które całkowicie rozwiązują błąd P0191, i samochód przestaje gasnąć i normalnie się uruchamia? A jeśli takie emulatory istnieją, to jakiej firmy? Czy jednak trzeba zrobić powrót paliwa do baku? I czy transfer do baku rozwiązuje problemy związane z jazdą na LPG?

Mam teraz zainstalowany emulator FPE od firmy avtogas.pl i on nie działa poprawnie, chociaż poprzedni właściciel twierdził, że przez 3 lata samochód działał normalnie na LPG.

Od pół roku próbuję znaleźć rozwiązanie tego problemu. W moim kraju X-Type to rzadki samochód i specjaliści nie mają doświadczenia w pracy z nimi.

Jaguar X-Type 2.5, instalacja LPG Zenit Blackbox, emulator FPE avtogas.pl.

Bardzo liczę na wasze eksperckie rady!

Offline voitec

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 877
Odp: Emulator czy transfer do baku? Problem z LPG
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2024, 22:53:15 pm »
Potrzebujesz dobrego emulatora, takiego jak EmuTECH Pb-Pressure-02.
X-type 3.0 Estate '05 LPG
X-type 3.0 Sedan '01 LPG

Offline Mmaker

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Odp: Emulator czy transfer do baku? Problem z LPG
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2024, 23:08:44 pm »
Dziękuję!
Słyszałem o tym emulatorze, ale nie znalazłem wiarygodnych informacji na temat jego skuteczności konkretnie w modelu x-type.
W moim kraju dostępne są na sprzedaż:
- FPE-A
- AEB
- Alex Torpedo
I Emu tech na zamówienie.

Muszę wybrać z tej listy coś naprawdę działającego, aby nie tracić pieniędzy na eksperymenty.
Jestem już zmęczony płaceniem specjalistom od LPG, a problem nadal nie jest rozwiązany.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2024, 07:40:54 am wysłana przez MicGin »

Offline mbolo

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 204
  • Kocham to forum
Odp: Emulator czy transfer do baku? Problem z LPG
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2024, 08:24:43 am »
Mam Emulator Techa w X350 j8 na instalacji LPGTECH. Wszystko działa idealnie od 5 lat. Właścicielem wcześniejszym się nie sugeruj. u mnie było tak samo. Emulator musi być przyuczony dopiero zaczyna dobrze działać.