Autor Wątek: przestaly dzialac piloty x358 2007  (Przeczytany 247 razy)

Offline camaro

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Kocham to forum
przestaly dzialac piloty x358 2007
« dnia: Maj 09, 2024, 20:45:54 pm »
witam i pozdrawiam
posiadam jaguara x358 z 2007 roku. dzisiaj chcac otworzyc ayto z pilota niestety nic nie dziala wzielem drugi kluczyk i dalej to samo , wymienilem wiec baterie lecz i to nic nie dalo. otwieranie i zamykanie z kluczyka dziala. alarm dziala normalnie . wsystko dziala normalnie poza pilotami . chcac na nowo zaprogrampwac piloty wszystko idzie dobrze do momentu wcisniecia przyciusku na pilocie niema potwierdzenia zaprogramowania, sprawdzilem modul w dzwiach . jest jeszcze jeden w bagazniku pod bezpiecznikami modul bezpieczenstwa ale alarm dziala poprawnie wiec mysle ze jest dobry , czy ktos sie spotkal z taka przypadloscia ? z gory dziekuje za wszelka pomoc
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2024, 23:18:32 pm wysłana przez camaro »

Offline Bulldose

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 87
Odp: przestaly dzialac piloty x358 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2024, 11:10:06 am »
Z tego co widzialem po forach i fejsbukach problemem jest kluczyk gdzie tworza sie zimne luty.

W UK/US wymieniaja sam "key fob" i przekladaja transmiter ze starego kliczyka i ponoc to rozwiazuje problem.

U mnie to samo jest ale jeszcze nie walczylem z tematem

Offline Prezeslaw

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • X350 SV8
Odp: przestaly dzialac piloty x358 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2024, 18:05:54 pm »
Ja ostatnio regenerowałem swój. Kupiłem na a.....o kompletną obudowę z grotem oraz microswitche. Ze starego pilota przełożyłem grot, 'pestkę' oraz płytkę, do której znajomy rewolwerowiec przylutował nowe switche. Działa jak nowe, a nie działało wcale.

Offline camaro

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Kocham to forum
Odp: przestaly dzialac piloty x358 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2024, 10:46:58 am »
dzien wczesniej dzialaly 2 kluczyki . niema problemu podjade na szrot i wezme ze dwa orginalne jest tu tego pelno . tylko bardziej mnie zastanawia czy to nie wina tego boxu w drzwiach on jest odpowiedzialny za odbieranie sygnalu tylko jak to sprawdzic , centralny dziala dobrze wszystkie drzwi czujniki dzialaja prawidlowo poprostu jakby stracil transmisje kluczyka z autem