Autor Wątek: Regeneracja kompresora 3.0 5.0 sc  (Przeczytany 142 razy)

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 437
Regeneracja kompresora 3.0 5.0 sc
« dnia: Kwiecień 27, 2024, 07:38:59 am »
Cześć, chciałem przestrzec przed firma Bad Sector Krzysztof Wolf lub i Jakub Potęga - regeneracja kompresorów Zgierz - jedna firma jak się okazało. Wysłałem sprawny, cichy kompresor z xjr na zmianę couplera i zmianę oleju z tyłu. Nanieśli nowy teflon, łożyska,nowy coupler custom itd. Po założeniu kompresora i przejechaniu 100km zaczął się tłuc i słychać było metaliczne dźwięki. Powiedzieli że moja wina - wpadło coś, następnie, że napinacz zatarty a na końcu powiedzieli że dpd upuścili kompresor na główkę bi coś się musiało poprzesuwać. Nadmienię, że paczka dotarła nie uszkodzona, nie nosiła żadnych śladów uszkodzenia. Ale dobra ubezpieczona była. Wysłałem kompresor na reklamacje i Jakub Potęga zareklamował e DPD uszkodzenie. Po 16 dniach otrzymałem kompresor po 2 regeneracji i przejechałem może z1200km i znowu zaczął głośno pracować. Auto na lawetę i okazało się, że znowu rotory się spotkały. Kompresor śmietnik. Na dodatek DPD odmówiło zwrotu kosztów 😅 zdjęcie po 1 regeneracji. Zdjęcie 2 po 2 regeneracji. Ostrzegam - z dala od tej firmy !!!

Offline Yoohas

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.280
Odp: Regeneracja kompresora 3.0 5.0 sc
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2024, 10:12:59 am »
Przykra sprawa.

Chociaż u mnie kompresor w 5.0 zrobiony u nich hula wspaniale już 4 lata.
Sam sobie w życiu jakoś nie radzę, Więc Biuro Porad dla innych prowadzę.

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 437
Odp: Regeneracja kompresora 3.0 5.0 sc
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2024, 09:51:47 am »
Źle ustawione koła zębate na wieloklinach rotorów za 1 razem, za drugim razem łożyska od strony kół zębatych poszły się... Chyba nie zostały wymienione po pierwszym nieudanym składaniu.