Dział Techniczny > I-PACE (2018 - obecnie)

Wady / zalety I PACE

<< < (4/6) > >>

jako_tako:
Ja bym mojej zonie tego auta nie kupil. Poczytaj sobie fragmenty z ich PRIVACY POLICY

• What Personal Information do we collect? We collect the following categories of Personal Information: Identifiers, Consumer Records, Protected Characteristics, Commercial Information, Audio and Visual Information, Internet or Network Activity Information, Geolocation Data, Marketing and Communications Information, Sensitive Personal Information, and Inferences. We explain those categories in more detail below.
....
• Do you sell or share my information? We sell and share the following categories of Personal Information: Identifiers, Consumer Records, Protected Characteristics, Commercial Information, Audio and Visual Information, Internet or Network Activity Information, Geolocation Data, Marketing and Communications Information, Sensitive Personal Information, and Inferences. We offer options for you to limit our selling or sharing of your information below.
...
• Audio and Visual Information such as call recordings and images.
....
• Geolocation Data such as your general physical location.

rmazurek:

--- Cytat: jako_tako w Listopad 28, 2023, 18:16:23 pm ---Ja bym mojej zonie tego auta nie kupil. Poczytaj sobie fragmenty z ich PRIVACY POLICY

--- Koniec cytatu ---

Hehe, poczytaj sobie T&Cs pierwszego lepszego telefony (czy to iOS czy android) lub jakiegoś FB czy innych z serii social media…

jako_tako:
Po pierwsze: co to ma do rzeczy, piszemy o samochodach ani e o FB i telefonach. Rozumiem, że poczułes się urazony bo tez masz takie auto.

Ale niech tam. Telefon mozesz wprowadzic w tryb samolotowy, wlozyc do lodowki albo po prostu wylaczyc. Mozesz tez zastosowac inne metody ale nie chce byc zbyt techniczny. FB nie uzywam.
Ale, zeby wysiadać z własnego (drogiego) auta aby porozmawiac swobodnie ze współpasażerem bez ryzyka, że ta rozmowa zostanie sprzedana jakiejs agencji to juz inny kaliber.

rmazurek:
Dlaczego miałbym czuć się urażony? Jeżdżę nowoczesnymi jaguarami i posiadam nowoczesne urządzenia od wielu lat. Jestem jedynie zaskoczony paranoicznym podejściem i śmiem twierdzić zacofaniem z Twojej strony.

Tomasz B:
Ogólnie podzielam zdanie kolegi rmazurka. Skoro chcemy iść w nowoczesność to musimy się liczyć z pewnymi rzeczami . Ostrożnie podchodzimy do wielu rzeczy więc pewnych wiadomości nie podajemy dla świata . A czy auto zaznaczy lokalizacje , prześledzi listę spotify czy tak żartobliwie - podsłucha o wieczornym 🍦 😜 to jakoś mnie za bardzo nie interesuje . Osobiście jestem gadżeciarzem u lubię mieć dostęp do technologii więc i z pogodzę się z tą polityką prywatności .

A i myślę że żona także nie będzie miała z tym problemu bo w końcu auto będzie dla niej 🤗

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej