Dział Techniczny > I-PACE (2018 - obecnie)

Wady / zalety I PACE

<< < (3/6) > >>

Tomasz B:
Cholera może głupie zadałem …
To na moja logikę - skoro ma zaktualizowane oprogramowanie to i tak teoretycznie może nie uchronić od usterki jedynie od ewentualnego samozapłonu . Czy dobrze to rozumiem ? Proszę mi wybaczyć ale jest to pierwszy elektryk z jakim będę miał styczność .

rmazurek:

--- Cytat: Tomasz B w Listopad 28, 2023, 08:54:50 am ---Bardzo dziękuję za odpowiedź . Skoro mam możliwość zapytać się eksperta to zrobię to - kolega by się pakował w takie auto czy odłożyłby kilka groszy na rocznik min 2021 ?

--- Koniec cytatu ---

zaden ze mnie ekspert ;)

mialem kiedys epace z incontrol i musze stwierdzic ze jednak PIVI jest dosc duzo lepsze, najlepiej jakbys mial mozliwosc zobaczenia jak to wyglada w realu (moze jakis salon jaguara?)

Moj pierwszy i obecny ipace mialy PIVI wiec troche doswiadczenia mam z nowym systemem





--- Cytat: Tomasz B w Listopad 28, 2023, 09:00:41 am ---Cholera może głupie zadałem …
To na moja logikę - skoro ma zaktualizowane oprogramowanie to i tak teoretycznie może nie uchronić od usterki jedynie od ewentualnego samozapłonu . Czy dobrze to rozumiem ? Proszę mi wybaczyć ale jest to pierwszy elektryk z jakim będę miał styczność .

--- Koniec cytatu ---

H441 dodaje do softu samodiagnostyke baterii wiec tak - teoretycznie ustarka moze powstac s kazdej chwili ale do tej pory sie nie pojawila - to tak jak w kazdym innym aucie - cos sie moze zepsuc w kazdej chwili (tyle ze bateria jest relatywnie droga w naprawie)

Tomasz B:
Cholera ciężki widać wybór przed nami ale już przynajmniej wiem co z czym się je jeśli chodzi o wspomnianą baterie .
Jeszcze raz bardzo dziękuję za wyjaśnienie .

rmazurek:
Ten ktory podales to First Edition wiec w calkiem dobrej wersji (klima 4 strefowa, pro pack z WIFI hotspot, air sus etc), Zapomnialem tez wspomniec ze wersja przed PIVI ma steering assist (21MY tego nie ma).

Tomasz B:
Ogólnie zamysł żony był na Teslę 3 z 2021 , ale ja jako że lubię zamieszać to poszukam alternatywy w porównywalnych pieniądzach i znalazłem I PACE - a . Zona nie przepada za czerwonym kolorem ( ten akurat jest czerwony ) ale ten zrobił na nas takie wrażenie że szok , można powiedzieć że z automatu inne marki poszły na drugi plan ma . Jest jeszcze małe / wielkie coś co nas skłania do dalszego myślenie - bateria ma 8 lat gwarancji od daty 1 rejestracji lub do 160.000 km przy czym auto mam raptem 36.500 km . Dlatego też i napisałem że ciężki wybór przed nami .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej