Autor Wątek: Podsufitka. Naprawa.  (Przeczytany 913 razy)

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 284
  • Kocham to forum
Podsufitka. Naprawa.
« dnia: Sierpień 31, 2021, 13:54:27 pm »
Witam, wiem że gdzieś było I ktoś to przerabiał. Odkleja mi się materiał z podsufitki w dwóch tylnych rogach. Podklejał to już ktoś? Jeśli tak to czym, by ślady nie zostały?

Offline jurlich

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 346
  • S-Type 2001 3.0 V6 Sport - automat
Odp: Podsufitka. Naprawa.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2021, 16:14:09 pm »
Ja czytałem, ale też nie wiem gdzie :) Ktoś pisał, że aplikował klej strzykawką z igłą :)

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 284
  • Kocham to forum
Odp: Podsufitka. Naprawa.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2021, 16:16:22 pm »
Sprawa u mnie chyba będzie nieaktualna, znalazłem na allegro materiał na podsufitki do samodzielnego klejenia. 180x200 za 119 zł. Najprawdopodobniej stary zrzucę a położę nowy. Nie będzie problemu.

Offline raddim

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Kocham to forum
Odp: Podsufitka. Naprawa.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2021, 12:22:42 pm »
podklejanie starej jest zbędne bo zaraz odklei się znów ponieważ stara gąbka na materiale sparciała i kruszy się dlatego tylko wymiana na nową gwarantuje spokój, klej w sprayu musisz kupić co najmniej dwie puszki, musisz też kleić z głową żeby nie dać za mało kleju bo się odklei po jakimś czasie ale też nie za dużo żeby ci nie przeszło przez materiał bo plamy zostaną, nanieś sporą ilość na podsufitkę i odczekaj parę minut aż podeschnie i potem delikatnie kleisz materiał, dociskaj z umiarem żeby nie porobić wgniotek ale tak żeby dobrze się skleiło, wszystko na wyczucie musisz robić.