Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR X308 1999r Sucha Beskidzka 72000zł

<< < (2/5) > >>

tadelak:
To prawda, że margines błędu w szacowaniu przebiegu na podstawie zużycia fotela kierowcy jest szeroki, ale zawsze to margines  :-V

msiwow:
Nie wiem co to się porobiło z cenami tych samochodów...dziwię się, że ktoś go wogule w tej cenie bierze pod uwagę.

Six:
1) Inflacja. Pieniądz traci na wartości, ludzie chcą lokować kasę w cokolwiek, a 20-letni Jag już raczej nie stanieje. Poza tym, nawet generując koszty utrzymania jest fajniejszy, niż lokata w banku na 0,01% w skali roku. ;)
2) Dzięki unijnym normom ceny nowych aut oszalały, a będzie tylko drożej, więc nawet zwykłe używane fury idą w górę. Nic dziwnego, że ciekawsze kąski (a jednak XJR to nie jest coś, co się widuje codziennie na ulicach) też zyskują na wartości.
3) To Giełda Klasyków, czyli cenę należy traktować z przymrużeniem oka. ;)

czeczesan:

--- Cytat: msiwow w Wrzesień 07, 2021, 19:56:29 pm ---Nie wiem co to się porobiło z cenami tych samochodów...dziwię się, że ktoś go wogule w tej cenie bierze pod uwagę.

--- Koniec cytatu ---

Ja się rozglądam za XJR z przerwami od ponad 5 lat i z tego co pamiętam zadbane i przede wszystkim egzemplarze bez rdzy i wad były te 5 lat temu może nieznacznie ale w bardzo podobnych cenach (czytaj nie w PL). Nie powinny tanieć a już na pewno XJR-y w dobrym stanie natomiast jak na polskie realia cena z kosmosu. Za podobne pieniądze można znaleźć XKR, który lepiej trzyma wartość lecz jak dla mnie x308 bije go stylistyką na głowę. Tadeusz Jelec swego czasu odwalił kawał dobrej roboty.

Ten obecny nie uważam aby był okazją natomiast po tylu XJR obejrzanych zwyczajnie uważam iż przy odpowiedniej cenie mógłbym go wziąć bardzo realnie pod uwagę. Po urlopie postaram się umówić z właścicielem na oględziny.

msiwow:

--- Cytat: Six w Wrzesień 07, 2021, 20:30:15 pm ---ludzie chcą lokować kasę w cokolwiek, a 20-letni Jag już raczej nie stanieje.

--- Koniec cytatu ---

Jak na lokatę to chyba z tą marką nie najlepszy pomysł...szybko te auta się nie sprzedają. Zwłaszcza jeśli tyle zapłacimy przy zakupie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej