Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR X308 1999r Sucha Beskidzka 72000zł

<< < (3/5) > >>

czeczesan:
Z lokowaniem nie ma faktycznie z tym nic wspólnego żadna okazja a sprzedać za te kwotę hmm oczywiście jak się trafi specyficzny klient, który akurat tego szuka może się udać. Wystarczy poprzeglądać nie tylko ogłoszenia w Polsce ale też De czy Ch i po prostu te samochody stoją i czekają na klienta od kilku miesięcy do nawet paru lat. Ot przykład w 2020 oglądałem w De 3 egzemplarze, które do tej pory stoją i są wystawione na mobile.de a cena jaka była taka jest.

tadelak:
To prawda - Jaguary marketingowo słabo się poruszają i te stare i nowsze. Kilka lat temu sprzedawałem XJ-12 (seria III z 1989, 5,3 HE), którego remontowałem 6 lat (Łącznie z wymianą prowadnic zaworów, podsufitki...), nie posiadał żadnej rdzy, i wziąłem za niego ledwo 27 tyś. a włożyłem samej, żywej gotówki, 36 tyś. Zgadzam się z opinią, że lokata kapitału w tą markę to jednak podwyższone ryzyko.  :-V
Tadeusz. 

czeczesan:
W niedzielę umówiłem się na wstępne oględziny zobaczymy co i jak na miejscu.

Jak się okaże gruzem nie omieszkam poinformować aby inni nie tracili czasu:)

msiwow:

--- Cytat: czeczesan w Wrzesień 08, 2021, 10:53:04 am ---Jak się okaże gruzem nie omieszkam poinformować aby inni nie tracili czasu:)

--- Koniec cytatu ---

No i?

franiux:
Auto wisi na otomoto.Moim zdanie cena przesadzona. Tak za 60k max jak najbardziej warty rozważenia.
Ceny poszybowały w górę. I sam jestem zdziwiony jak mój x350 xjr podrożał. A uważam że mam jeden z najlepszych egzemplarzy w kraju.
Za te 72k to może x350 właśnie w takim stanie by było warte.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej