Dział Techniczny > XJ X350, X358 (2003-2009)

Tylni kontroler audio-video aktywacja

<< < (2/2)

PeterX:
No grubo, nie słyszałem o tym :) ..... sprawdziłem, no niestety: eject+AMFM włącza wyłącza RDS... plis przypomnij sobie jakie to były przyciski.

a1410:
Byłem w samochodzie i sprawdziłem! U mnie działa, gdy wciskam jednocześnie AM/FM i eject to pojawia się setup, w pierwszym rzędzie są regiony, w drugim RDS on/off, a w trzecim poziom głośności. W regionach na pierwszym miejscu jest Europa. Mój to XJR z 2004 roku zaimportowany z Kanady. Pozdrawiam

PeterX:
Widocznie coś się zmieniło w kolejnych wersjach, trudno, dzięki w każdym razie.
Kolego jaguarx358-newintown, tutaj prawdopodobnie masz ściągę jak uruchomić tylny panel bez SDD /1:08 - system options/rear/, pin uniwersalny/:
https://www.youtube.com/watch?v=yz_uflN3ZHU

jaguarx358-newintown:
Panowie, dziękuje za info! Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że nie mam ekranu dotykowego tylko wersję low budget :D Czy bez monitora jest to także możliwe?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej