Autor Wątek: Cewka zapłonowa XJ6 seria III 4,2  (Przeczytany 17722 razy)

EMIL

  • Gość
Odp: Cewka zapłonowa XJ6 seria III 4,2
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 16, 2009, 02:18:54 am »
Ta czarna jest taka jak powinna byc ale niestety bardzo droga.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=120360704670&Category=10390&_trkparms=algo%3DLVI%26its%3DI%26otnA jezeli tak jak Kris pisze ze bedzie od xj 40 to jest tutaj.

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2009, 11:53:17 am wysłana przez qbaty »

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: Cewka zapłonowa XJ6 seria III 4,2
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 16, 2009, 06:41:54 am »
wiecie dostałem pomieszania  ( muszę zamówić jeszcze jeden keg of beer.
 zacznijmy od początku jaki auto ma P.szczesniak 1982 z wtryskiwaczami i elektronicznym przerywaczem -wzmacniaczem czy na gaźniki z mechanicznym przerywaczem zapłonu.
 ja glownie bazuje na danych w USA (auta europejskie były trochę  inaczej wyposażone ) sorry za zamieszanie ale otworzyłem następny keg.
http://www.cockeyed.com/inside/keg/keg.html

P.szczesniak

  • Gość
Odp: Cewka zapłonowa XJ6 seria III 4,2
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 16, 2009, 09:50:58 am »
jarek-jerryjag mój jaguar  jest na wtrysku to wiem napewno.Natomiast co do reszty Twoich pytań to niewiem jak to sprawdzić.Proszę o podpowiedz.Historia mojego Jaga jest trochę skomplikowana.A mianowicie w dowodzie rejestracyjnym ma rok 1987 co oczywiście jest nieprawdą,bo ten model był produkowany do1986.Jak rozszywrowywałem numer VIN to wyszło,że jest to rok 1982.Potrafię to dość prosto sobie wytłumaczyć.Samochód został sprowadzony 1995(mam wszystkie papiery-odprawę celną,fakturę zakupu tam) z Francji z placówki dyplomatycznej przez Panią Konsul.Przypuszczam ,że w świetle obowiązujących wtedy przepisów(brak możliwości sprowadzanie samochodów powyżej 10lat) ktoś trochę zakombinował (łatwo przerobić (2 na 7)co z tego co pamiętam w tamtych czasach było normalne(Polak -potrafi),a z racji tego,że była to Pani Konsul było pewnie jeszcze łatwiejsze.I tak wygląda historia mojego Jaga.Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz,a mianowicie na chromowanej ramce prawych dzrzwi(pasażera) ma grawerkę w języku angielskim co w wolnym tłumaczeniu (z pomocą znajomych) oznacza dziewięć córek & stereo.Zupełnie niewiem co taki grawer może oznaczać,ale jest fajną ciekawostką.Może właścicielem był np.jakiś Arab.Pozdrawiam.

EMIL

  • Gość
Odp: Cewka zapłonowa XJ6 seria III 4,2
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 16, 2009, 23:59:13 pm »
Forwarded Message ----
From: GreatAutoParts.com <sales@greatautoparts.com>
To: EMIL <e.@btinternet.com>
Sent: Tuesday, 16 June, 2009 7:38:28 PM
Subject: Re: JAGUAR: 06/16/09 01:21:10 PM Information Admin Request from Great Auto Parts


Thank You for visiting www.greatautoparts.com,
 
    I'm sorry but we do not stock or carry this part you requested online.  Your best bet would be either your local manufacture dealer, Ebay or a local auto junk/salvage yard.  Wish we could have been more help.Odpowiedz na mejla ale niestety tutaj nie maja tej co xjs napisal.Wgarazu jaguara tez nie maja ale moga zamuwic.Niech pan sprawdzi ten link co panu wyslalem tam jest taka zielona standardowa i ona napewno bedzie dobra lub ta czarna ale jest droga.Naprawde chcialem panu pomuc ale to juz mój ostatni post bo co niekturzy maja zbyt wielkie ale do mojej pisowni.

P.szczesniak

  • Gość
Odp: Cewka zapłonowa XJ6 seria III 4,2
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 17, 2009, 00:27:28 am »
Emil dziękuję bardzo za pomoc,chęci i zaangażowanie.To naprawdę miłe z Twojej strony.Jak coś dam znać.Myślę,że nie powinieneś się przejmować tymi uwagami.Jak przypuszczam piszesz z angielskiego windows-a dlatego tak wychodzi.

EMIL

  • Gość
Odp: Cewka zapłonowa XJ6 seria III 4,2
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 17, 2009, 15:07:57 pm »
Hello Sir,

Thank you for your enquiry. To ensure an accurate parts search and quotation, I will need the VIN details of your vehicle. This can be found on the car it's self, or on the registration document. Starts SAJJ or SAJD and is 17 letters/numbers long

As soon as I receive this information, I will investigate further.

Best Regards Poprostu oni potrzebuja pelnych danych z mysla o klijenta zeby nie byl wprowadzony w blad.
 
 


 


[załącznik usunięty przez administratora]