Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Aktywacja/dodanie CarPlay

<< < (17/24) > >>

stingear:
Z cenami zależy jak leży, o ktorej godzinie i w jakim miejscu. Ostatnie kilka dni to cena wacha sie miedzy 2 a 2.1€ za 1l diesel normalny w miescie, na autostradach nawet do 10% drozej. Niby w PL po przeliczeniu taniej jest, ale po pierwsze nie przeliczam, po drugie jakość paliwa w PL... Byłem w zeszłym tygodniu w PL i wydaje mi się, że także jakość dróg ma chyba wpływ na cenę. Trzeba to ludziom mimo wszystko jakoś zrekompensować.

@Zbyszek01 jeśli dałeś auto na zrobienie tego, a tak Ci powiedzieli, to znaczy że moduł przyszedł, ale nie działał. Pożyjemy zobaczymy. Ja rozumiem, że to ma prawo robić problemy, skoro jest tak skomplikowane, ale myślę, że z czasem to ogarną i będzie działać dobrze. A tak baydeway, to można potem na stałe zamienić te radio w aucie na z androidem podłączając jakiś telefon i go w aucie zostawiając. Jeśli będzie jeszcze miał karte Sim, to od reki mamy hotspot w aucie. No i navi na żywo

Zbyszek01:

--- Cytat: stingear w Październik 15, 2022, 12:12:12 pm ---...

@Zbyszek01 jeśli dałeś auto na zrobienie tego, a tak Ci powiedzieli, to znaczy że moduł przyszedł, ale nie działał.
...

--- Koniec cytatu ---
Nie dałem i nie zamówiłem, pogmatwało mi się troszkę i mam mało czasu. Nie wiem czy zdążę sobie na Mikołaja sprawić  :D

stingear:
@Zbyszek01 to może się wstrzymaj, a potwierdzę, że mój działa prawidłowo. Zaoszczędzisz nerwów i czasu.

Zbyszek01:
Tak zrobię, wstrzymam się.
Jednak na Mikołaja chciałbym coś dostać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

stingear:
Do Mikołaja to napewno. Wczoraj odesłałem swój moduł. Jak tylko dotrze, wyślą nowy. Więc może i do końca tego miesiąca będzie już wszystko wiadomo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej