Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Aktywacja/dodanie CarPlay

<< < (7/24) > >>

Marcin0203:
Witajcie!

Jestem nowym posiadaczem Jaguara xe z 2017 roku i mam problem jak powyżej z Android Auto. W ASO powiedzieli, że jak nie było fabrycznie to się nie da. Posiadam u siebie InCotrol Touch Pro wersja 20.14-1165. 8 ostatnich znaków VIN: JCP33085. Czy jest możliwość dodania Android Auto w tej wersji oprogramowania? Za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuję!

Pozdrawiam,
Marcin Małocha

PrzemekS:
U mnie podobna systuacja. Jaguar XE MY18, InControl Touch Pro - brak Car Play.

Czy mogę również poprosić o wysłanie aktualizacji? VIN: JCP35377.

rmazurek:

--- Cytat: Marcin0203 w Listopad 28, 2021, 12:25:31 pm ---VIN: JCP33085
--- Koniec cytatu ---
Masz wylaczone/ niedostepne SOTA - najnowsza wersja dla Twojego auto to S21B_21.37.2-778242 ale niestey nie moge sprawdzic co masz dokladnie (podany przez Ciebie numer versji jest niepelny).

Software to jedna rzecz ale potrzebujesz jeszcze odpowiednie hardware - sprawdz jaki masz interfejs w podlokietniku.



--- Cytat: PrzemekS w Listopad 30, 2021, 12:33:16 pm ---VIN: JCP35377
--- Koniec cytatu ---

SOTA wylaczona/niedostepna - najnowsza wersja dla Twojego auto to S21B_21.37.2-778242

trzeba sprawdzic hardware w podlokietniku.

Damian1911:
Czy mając dużą nawigacje (bez przycisków) i dwa porty usb w podłokietniku jest opcja włączenia android auto/carplay ?
Ostatnia zainstalowana aktualizacja to S21A.
Podrzucam też końcówkę vin. JCP28968


Aktualizacje się trochę problematyczne, za każdym razem jak chce połączyć wifi przez hot spot dostaję informacje "Połączenie nieudane"
Jak jestem blisko routera łączy się ale aktualizacja pobiera się bez końca (brak też widocznego postępu)

stingear:
Witam,
Niebardzo jeszcze sie znam w kwesti Jaga, dopiero się uczę - auto mam od miesiąca.
Czy mogę też prosić, aby sprawdzić możliwość wysłania update'u dla mojego kota? VIN: GA911557
Byłem w menu serwisowym, ale nie mam pojęcia w którym miejscu odczytać, jaką mam wersję oprogramowania.
Radio to wersja 8" Touch z przyciskami po bokach, wnioskuję, że nie jest to Pro.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej