Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Aktywacja/dodanie CarPlay

<< < (8/24) > >>

rmazurek:

--- Cytat: stingear w Maj 19, 2022, 13:10:46 pm ---Wysłania update'u dla mojego kota? VIN: GA911557

--- Koniec cytatu ---

Masz wylaczone SOTA

stingear:
@rmazurek szukałem tej opcji w ustawieniach, ale niestety nie udało mi się tego znaleźć. Czy jest możliwość, że tego nie mam wogóle? W którym miejscu sprawdzić wersję oprogramowania?

MrCieslak:
Witam forumowicze!

Od niedawna również posiadam Jaguara XE, niestety brakuje w nim Apple CarPlay. Mam wersję z dużym ekranem i wejściem CD. W podłokietniku mam slot na kartę SIM oraz wejście HDMI. Czy mógłbym poprosić o sprawdzenie czy byłaby możliwa aktualizacja dla mojego Kota? VIN: HCP13371.
Będę mega wdzięczny za pomoc w tym temacie. Pozdrawiam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

docentbartek:
Dzień dobry. Mam kota od pół roku, nie wiem o nim jeszcze zbyt dużo. Mam Touch Pro, ale bez złącz SIM/HDMI, tylko 2 USB. Czy w tej wesrsji jest możliwe dodanie opcji Android Auto? Końcówka VIN: JCP37289. Byłbym zobowiązany za info.

Dziękuję

deCastelano:

--- Cytat: rmazurek w Kwiecień 12, 2021, 15:40:09 pm ---
--- Cytat: wemar w Kwiecień 12, 2021, 15:29:38 pm ---Też poproszę - P21046.

--- Koniec cytatu ---

potrzebuje 8 ostatnich znakow.

--- Koniec cytatu ---

Dzień dobry, czy ja również mógłbym poprosić o próbę wymuszenia aktualizacji? Dzwoniłem do warszawskiego serwisu, ale powiedzieli mi, że trzeba się umówić na wizytę i mogą zobaczyć co i jak, a zdalnego wymuszenia aktualizacji nie ma... Mam InControl Touch Pro wraz z portem na kartę sim oraz HDMI, więc technicznie nie powinno być problemu.

Ost. 6 cyfr VIN to: 966489

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej