Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Aktywacja/dodanie CarPlay

<< < (22/24) > >>

LuKaS:
Witam,
Podpinam się pod temat Jaguar XE z 2018 z InTouch Control (przyciski po bokach), brak wejścia na kartę SIM oraz portu HDMI w podłokietniku.
koncówka VIN: JCP43105
Czy jest możliwość upgrade'u softu tak żeby było Apple CarPlay?

Pozdrawiam.

stingear:
Napisz wiadomość do serwisu Jaga, dostaniesz odpowiedź, czy się da. Ostatnio pojawiło się pełne kompletne radio z Androidem w rozsądnych pieniądzach i o dobrych parametrach. Wychodzi 50€ drożej niż badziewny retrofit.
Z gwarancja i nie ma problemu ze zwrotem, jeśli nie zadziała. A dostałem potwierdzenie, że w moim MY2015 z Meridianem będzie działał. Ogarnę pare drobnych rzeczy i zakupię.
https://www.iceboxauto.com/jaguar-xe-f-pace-2016-19-1025-navi-bt-android-130-carplay-hv3240

Zbyszek01:
Serwis na 100% odpowie że się nie da


Wysłane z iPhone

deCastelano:
Bo do tej wersji faktycznie się nie da - kiedyś zagłębiałem się w temat (da się to znaleźć w necie) i wymogiem aktywacji był HDMI albo SIM (już nie pamiętam dokładnie i nie chcę wprowadzać w błąd)

Eliasz Goldsztajn:

--- Cytat: stingear w Listopad 08, 2023, 19:05:08 pm ---Napisz wiadomość do serwisu Jaga, dostaniesz odpowiedź, czy się da. Ostatnio pojawiło się pełne kompletne radio z Androidem w rozsądnych pieniądzach i o dobrych parametrach. Wychodzi 50€ drożej niż badziewny retrofit.
Z gwarancja i nie ma problemu ze zwrotem, jeśli nie zadziała. A dostałem potwierdzenie, że w moim MY2015 z Meridianem będzie działał. Ogarnę pare drobnych rzeczy i zakupię.
https://www.iceboxauto.com/jaguar-xe-f-pace-2016-19-1025-navi-bt-android-130-carplay-hv3240

--- Koniec cytatu ---

Cześć! Śledzę uważnie całą Twoją walkę o Car Play w Twoim Jagu, szacunek ;)
Kupiłeś może te radio od iceboxauto? Działa?
Mógłbyś też napisać dlaczego oddałeś moduł? Co dokładne Cię wkurzało?

Niestety mam Jaga XE z 2018r co prawda z wyświetlaczem touch pro ale tylko z dwoma wejściami USB w podłokietniku więc aby miec CarPlay pozostaje mi tylko kupno modułu albo tego radia od iceboxauto.  :-thank

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej