Autor Wątek: Ogrzewanie  (Przeczytany 762 razy)

Offline Haenes90

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Kocham to forum
Ogrzewanie
« dnia: Kwiecień 03, 2021, 18:29:46 pm »
Wiem, że temat wałkowany i wiem że elektrozawor, bezpiecznik, moduł. Ale właśnie, wymienilem elektrozawor, dalej grzeje. I tu pytanie czy może mi ktoś wytłumaczyć jak chłop krowie na miedzy😂 który dokładnie bezpiecznie, gdzie dokładnie znajduje się moduł ( bo znalazłem info ze gdzieś za schowkiem ale niby w poliftach i że może być zintegrowany z panelem klimy). Pacjent to 3.0 2000 rok. Który to dokładnie bezpiecznik i gdzie jest moduł a jeżeli jest jeszcze coś innego to co i gdzie dokładnie tego szukać? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
PS. A i jeżeli mógłby jakiś admin podwiesić temat z dokładnym opisem naprawy tego w przed i poliftach, bo temat jest co chwilę wałkowany ale w żadnym nie ma dokładnego opisu co po kolei sprawdzić i gdzie się znajduje.

Offline raddim

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Kocham to forum
Odp: Ogrzewanie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2021, 19:17:08 pm »
http://jaguarclimatecontrol.com/diagnose/

Tu Masz opisane krok po kroku, moduł klimy zależny od modelu, auto z nawigacją ma w schowku moduł a to bez nawigacji ma wbudowany za przyciskami od sterowania nawiewem, do tego sprawdź czy zawór jest podłączony prawidłowo czy węże są poprawnie wpięte bo jeśli pozamieniane miejscami to nie będzie to działać.

Offline mengszym

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Kocham to forum
Odp: Ogrzewanie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2021, 23:03:33 pm »
Udało się z tym ogrzewaniem ? U mnie problemem była wtyczka, która jest w okolicy elektrozaworu, i do tej wtyczki są też przewody z czujnika w zbiorniczku wyrównawczym i cały czas wyświetlał się komunikat że mało płynu jest, po rozpięciu wtyczki popsikaniu sprayem do elektroniki wszystko wróciło do normy.

Offline pospolity

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 53
  • Kocham to forum
Odp: Ogrzewanie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2021, 15:35:24 pm »
Opis połączeń znajdziesz tu: https://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,40092.msg307081.html#msg307081. 2000r to przedlift więc sterownik jest zespolony z wyświetlaczem. Polecam dokładne sprawdzenie wszystkich połączeń oraz stanu wiązki. W moim przypadku wymiana wiązki silnika pomogła usunąć wiele "usterek" wywołanych symptomem "nasi tu byli".

pozdrawiam