Autor Wątek: Nie działający centralny zamek xf 2013  (Przeczytany 1794 razy)

Offline Ragnar

  • Aspirant
  • Wiadomości: 5
  • Kocham to forum
Nie działający centralny zamek xf 2013
« dnia: Marzec 08, 2021, 11:36:29 am »
 :-help Witam, szukałem ale znaleźć nie mogłem tematu. Mianowicie padł mi alternator co za tym idzie rozładował mi sie aku, a do domu miałem jeszcze kawałek... kupiłem nowy aku dojechałem do domu. Auto po jakiś 2 tygodniach dostało nowy alternator i co... centralny nie działa w ogóle... czy to z guzika w kabinie czy z pilota czy nawet jak grot włożę do klamki i przekręcę to tylko drzwi od kierowcy się otworzą/zamkną . Co może być przyczyną? Macie jakieś doświadczenie z takim przypadkiem... może spróbować piloty zakodować albo coś? I pytanie czy jest jakaś sekwencja jak zakodować samemu centralny? Z góry przepraszam jak temat się powtarza.  :-thank

Offline rmazurek

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.076
Odp: Nie działający centralny zamek xf 2013
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2021, 12:05:43 pm »
aku zmieniony z podtrzymaniem czy bez? jeśli bez to pewnie zapomniał kluczyk (lub co gorsza padl modul) ... nie wiem czy jest metoda na załatwienie tego bez podpięcia do  SSD
Jest:
I-Pace HSE Black 24MY/ XE 2.0d AWD / MX-5 NB 1.8 TURBO!

Były:
I-Pace HSE 21MY
E-Pace 2.0d AWD
XJ 3.0D
A1 1.4 TFSI
XF 3.0D
Fiesta 1.0
Accord 2.2 ictdi
Carisma 1.8 GDI
Punto 1.2
323f BG 1.8
Corsa A 1.2

Offline Ragnar

  • Aspirant
  • Wiadomości: 5
  • Kocham to forum
Odp: Nie działający centralny zamek xf 2013
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2021, 12:34:35 pm »
No właśnie bez podtrzymania bo nie wiedziałem... wszystko szybko w stresie było robione... czyli nie ma innej opcji jak pod kompem to zrobić? Koszt takiego modułu ile? I gdzie j co znajde w samochodzie? Bo jeszcze pytanie czy jest bezpiecznik od centralnego gdzieś bo szukałem jakiś poradników opisów gdzie może się znajdować... Bo może on walnął? Pozdrawiam!

Offline Ragnar

  • Aspirant
  • Wiadomości: 5
  • Kocham to forum
Odp: Nie działający centralny zamek xf 2013
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2021, 10:53:19 am »
Jedno pytanko bo znaleźć nie potrafię czy w naszych kotachbjest bezpiecznik od centralnego? Jeśli tak to w którym miejscu? Xf 2013 polift