Autor Wątek: pilot do bramy garażówej  (Przeczytany 2396 razy)

timo

  • Gość
pilot do bramy garażówej
« dnia: Czerwiec 20, 2009, 14:21:48 pm »
temat był już niejednokrotnie poruszany, jednak nie udało mi się znaleść nic na temat mojego problemu , a mianowicie..... czy ktoś kiedyś przerabiał temat dołożenia modułu z pilotem do bramy garażowej na podsufitówce koło lusterka wewnętrznego ? Obecnie nie mam pilota w sojej S-ce, a bardzo by mi się przydał (mam bramę osiedlową otwieraną na pilota i garaż).
Pytanie nr 1: czy ktoś wie czy pilot jest zasilany z baterii, (tak przynajmniej wynika w instrukcji) czy jest podłączony pod instalację w aucie ?,
Pytanie nr 2: czy wystarczy wymienić smą tą część na której są przyciski od pilota, czy muszę szukać łącznie z tą częścią na której jest przycisk od szyberdachu ? i,
Pytanie nr 3: czy można zaprogramować bramy ze zmiennym kodem (z tego co się doczytałem w angielskiej instrukcji to wynika że tak, ale jeżeli ktoś z was ma w tym osobiste doświadczenie, to bardzo proszę o uwagi)
Obecnie bardzo intensywnie poszukuję takiego pilota do S-ki w kolorze ecru (jasne wnętrze) - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/462b024ca3fa3579.html . Jeżeli ktoś ma coś takiego lub pomógł by mi znaleść, będę baaaardzo wdzięczny. Z góry wielkie  :-thank