Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Jaguar xe Moduł karty sim

<< < (2/3) > >>

M737:
dlatego pytałem jaka nawigacja - mała czy duża...
u mnie przy małej nawigacji w podłokietniku możesz użyć:
- karty SD do nawigacji
- czegokolwiek przez USB
- podpiąć dodatkowe źródło dzwięku do AUX IN wtyczka mini jack
- zasilić prądem cokolwiek gniazdo 12V

nie ma żadnego slotu na kartę SIM w podłokietniku - slot na SIM jest w bagażniku jak pisałem wyżej

a tak wyglądają sloty w podłokietniku:

M737:
ale że nie jestem jasnowidzem a odpowiedzi się nie doczekałem... to sprawdzam dalej

w roczniku np 2019 slot na SIM rzeczywiście pojawia się w podłokietniku


M737:
...a np w produkcja 2015 MY16 - w bagazniku jak pisałem wyżej

Jaccom:
Witaj  M737. dziękuje ci za zaangażowanie,

Przepraszam byłem w trasie, już wyjaśniam

Auto z 2017 roku
w podłokietniku jest moduł karty SD dokładnie taki na na zdjęciu 1 jakie załączyłeś
modułu karty sim w bagażniku brak.

Kartę SD z mapą mam, ale nie działa a wszelkie próby podmiany i edycji plików zawierających vin powiązany do auta nie przyniosły efektów.
Może ktoś ma jakieś złote metody na to by nawigacja zadziałała z ta kartą ?

M737:
miałem podobny problem, kupowałem XE w Niemczech i jakiś idiota ukradł kartę z mapą...
karty z innych XE nie działały - zły VIN, kupiłem nową kartę w ASO (700 albo 800zł - nie pamiętam ale taki rząd wielkości)
nową kartę trzeba aktywować przez wpisanie VIN (można to zrobić samemu przy użyciu darmowego oficjalnego programu jaguar Map Updater)
ASO za aktywację karty chce dodatkowo 250zł i twierdzi że nikt inny nie może aktywować co nie jest prawdą - jak wyżej
wspomniany program jak sama nazwa wskazuje pozwala też na aktualizację map, pierwsze dwie aktualizacje o ile mnie pamięć nie myli po zakupie są darmowe
a późniejsze są płatne

numer VIN jest parowany z numerem fizycznego nośnika czyli samej karty SD, producent dość dobrze to zabezpieczył

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej