Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Jaguar xe Moduł karty sim

<< < (3/3)

Jaccom:
Właśnie tu jest haczyk, czyli teoretycznie wystarczy przegrać zawartość kary pomijając plik Reg na nowy nośnik SD i komp w aucie powinien poprosić o podanie nowego numeru VIN ?
Problem w tym że na karcie znalazłem edytując pliki hexa klucz licencji,
Aktualizując mapę tym darmowym programikiem łączy się z serwerem weryfikujący licencję, tworzy sobie plik reg. Z numerem Vin auta do jakiego była przypisana licencja, i koło się zamyka.

Czyli zaktualizować mapę a następnie przegrać na nowy nośnik pomijając pliki szyfrowane reg.
 
W wolnym czasie sprawdzę
Wydaje mi się że to nie wystarczy. Ss tez pliki z innymi kluczami, za coś pewnie tez odpowiadają i to nie jest zgodne.

MicGin:
Dyskusja zmierza w niebezpiecznym kierunku, stworzenia poradnika jak obejść zabezpieczenia producenta, a to już nie jest legalnym działaniem.
http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,33036.0.html
pkt. 5

M737:
numer VIN do nowej karty przypisujesz na komputerze używając czytnika kart SD i oryginalnego programu Jaguar Map Updater
w samochodzie nie masz możliwości aktywowania karty (wpisania numeru VIN)
po poprawnym aktywowaniu karty możesz ja zabrać do auta i używać, możesz jeszcze wcześniej sprawdzić
czy nie ma dostępnej aktualizacji, jak jest to od razu zrobić tym bardziej że jest darmowa

z posiadanych przeze mnie informacji - nie da się i grzecznie w łódzkim ASO w 2017 roku zakupiłem nową kartę :)
jedyne na co nie dałem się namówić to na jej odpłatną aktywację - bo to można zrobić zupełnie legalnie samemu za free

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej