Autor Wątek: kochani złodzieje  (Przeczytany 4482 razy)

Offline muttley

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 227
kochani złodzieje
« dnia: Czerwiec 13, 2009, 00:30:17 am »
wczoraj jakis życzliwy warszawski złodziej ukradł zaślepki z logo kota z moich alu. mam nadzieje, ze kiedys spotkam tego milego pana i własnoręcznie wytłumacze mu, ze tak sie nie robi.... nie wiecie gdzie moge dostac takie same?

EMIL

  • Gość
Odp: kochani złodzieje
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2009, 01:49:31 am »
No to odemnie ktos raz pozyczyl sobie kota kturego zaparkowalem pod super marketem.Po wyjsciu ze sklepu okazalo sie ze miejsce w kturym zaparkowalem jest puste.Ponoc parking mial byc monitorowany 24 na dobe ale akurat w tym czasie byly wylaczone kamery.Policja juz dzielnie szukala a co sie okazalo auto po 3 godzinach znalazlo sie na tym samym parkingu.Pozamykane tak jakby nigdy nic .Rzeczy kture byly w aucie nieruszone lezaly na swoim miejscu.Zadnego sladu zeby bylo jakies wlamanie poza wydartym w srodku auta alarmem.Kota otworzyc jest bardzo latwo bo prubowalem otworzenie drzwi zagietym drutem zajmuje doslownie pare sekund.Ale dziwi mnie to jak ktos odpalil auto jak przy stacyjce nic nie bylo uszkodzone.Ale to juz nie wazne .Wazne to ze kot spowrotem wrucil do rodziny.Caly i zdrowy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2009, 01:52:38 am wysłana przez EMIL »

Offline muttley

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 227
Odp: kochani złodzieje
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2009, 08:41:02 am »
i do tego jeszcze antena!

pablo

  • Gość
Odp: kochani złodzieje
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2009, 14:10:59 pm »
"zaslepki" w alu to niestety drogi ineteres ... mi skaradziona 1 szt w tamtym roku , nigdzie w necie nie moglem znalesc zielonych o tej srednicy , bylem zmuszony zakupic w serwisie - 90 zl /szt !!

Offline muttley

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 227
Odp: kochani złodzieje
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2009, 17:19:16 pm »
i jeszcze teraz zauwazylem, ze kierunkowskazy mi tez buchneli....

marazm

  • Gość
Odp: kochani złodzieje
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2009, 18:26:05 pm »
Jestem z Toba !

Po co do cholery komus takie detale do X-Type ??
Co do dokupienia, to warto zajzec na ebay.co.uk
Calkiem sporo czesci i mozna tam kupic, nowych jak i uzywanych.

Pozdrawiam :-tylko



jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: kochani złodzieje
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2009, 07:50:09 am »
czytam  i czytam i wierzyc mnie sie nie chce   czy w Polsce nie powinni wprowadzic prawa trzy wykroczenia i do wiezienia na 25 lat tak zrobili tutaj w Kalifornii . zlodziejstwo i inny bandytyzm spadl. tylko nieraz pisza  ze biedny zlodziej poszedl na 25lat bo pizze ukradl , ale nie pisza ze przedtem byl skazany za kradziesz auta czy kradl w sklepie ( jesli dwa razy byles przed sadem lepiej znaczka z Jaga nie dotykaj)

blondix74

  • Gość
Odp: kochani złodzieje
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 20, 2009, 06:40:48 am »
ja znalazlem na angielskim ebay,bardzo tanio polecam ...nowe