Autor Wątek: Seryjne audio SIII - PYTANIA  (Przeczytany 5198 razy)

naughtycat23

  • Gość
Seryjne audio SIII - PYTANIA
« dnia: Czerwiec 12, 2009, 11:45:43 am »
Witam,

chcialbym znalezc infomacje na temat seryjnego sprzetu tzn. jakie radyjko wsadzane bylo orginalnie do kota ???
Prosilbym o rozwiniecie tego temtu poniewaz nie moge znalezc zadnego info na ten temat a chcialbym wiedziec - ja dostalem kotakt bez radyjka chcialbym wiedziec czy jest sens szukania orginalu czy poprostu czegos innego osadzonego w tejze epoce ??? :-V


Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2009, 13:21:21 pm »
clarion 950hx i zdaje się że także clarion e-950

naughtycat23

  • Gość
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2009, 13:25:48 pm »
Jak zwykle obecny i duzo wiedzacy pozdrawiam  :-K  :-V dzieki

Offline MATriX335

  • Zboczeniec Klubowy
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 859
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2009, 14:44:22 pm »
Chyba też alpina ze zmieniarką chociaż moge się mylić http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,3097.0.html
XJ40 1988 3.6l
S-Type 2000 3.0l

naughtycat23

  • Gość
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2009, 10:23:55 am »
Sprawdziłem wczoraj ja mam wsadzone Philipsy 8 ohm teraz pytanie w takim razie czy takie głośniki były seryjnie w modelu serii III ( jestem ciekawy czy zróżnicowanie sprzętu było ze względu chociażby na rynek produkcji ??)??

Pipcyk

  • Gość
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2009, 23:11:42 pm »
Też mam Philipsy, średnica około 10 cm , impedancji nie sprawdzałem, ale sądzę że są oryginalne.

qbaty

  • Gość
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2009, 08:18:21 am »
U mnie też były Philipsy, 10cm, chyba 8ohm. Ale je wywaliłem, bo były sparciałe. Wstawiłem Pioneer'y TS-G1003i - efekt jest mizerny ::) ale czego spodziewać się po 10 cm  :-gwizd
Radio też wsadziłem współczesne  :-wstyd, ale w miarę skromne - Blaupunkt Brisbane SD48.



Jest czarne, a wyświetlacz ma możliwość zmiany podświetlenia (oczywiście na zielone ;D ). Jedyne co mnie wkurza to niebieska gałka głośności, ale właśnie nasz klubowy elektronik optre ;) wymienia w niej LEDa na żółtego, więc jest nadzieja, że będzie choć trochę zbliżona do zielonego (niebieskość pochodzi z plastikowej osłony). Sama konstrukcja redia dość ciekawa - nie ma napędu CD, za to ma slot na kartę SD z przodu, a z tyłu wejście USB, którego kabel przeciągnąłem do jednej z popielniczek i tam sobie mieszka pendrive.

naughtycat23

  • Gość
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2009, 11:30:27 am »
Czyli najprawdopodobniej to właśnie Philipsy były orginalne zresztą w tamtych czasach z tego co udało mi się dowiedzieć to Właśnie ta firma była najbardziej znaczącym graczem na rynku, u mnie głośniczki są-przynajmniej wizulanie w bardzo dobrym stanie - przyznaje jeszcze nie słyszłem jak grają ale nie liczę na rewelację.

Ja założylem że w przyszłości zrobię jakąś zabudowę nieseryjną z radyjkiem Becker Mexico ale ze względu na cenę mój plan będzie musial poczekać  :-V Dzięki za info

Narazie zainwestuję w coś prostego bez fajerwerków jak Ty qubaty   :-V

adams

  • Gość
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2009, 09:08:56 am »
Witam!
Odsylam do watku "Renowacja Daimler Double Six"
poz adams ;D ;D ;D

naughtycat23

  • Gość
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 22, 2009, 10:47:58 am »
Jaki jest koszt zakupu takiego radyjka i co to dokładnie za model widoczny na zdjęciu ??

adams

  • Gość
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 22, 2009, 21:30:18 pm »
Witam!
Radio to Beckers Mexico, model musze sprawdzic!. Od poczatku w Jagu. Dobrze daje po uszach ;D ;D ;D
poz adams

naughtycat23

  • Gość
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 23, 2009, 09:51:23 am »
Nowa " ewolucja " Becker Mexico jest dostępna ze wszelkimi gadzetami jednak cena jest naprawde słuszna jak wspominałem - co do zabudowy to i tak z czasem pojawi się kompletna zabudowa audio myślalem o clarionie czy pionierze pod kątem jednostki sterującej głośniki jednak będą zupełnie innej firmy jak się uda JBL  :-V

naughtycat23

  • Gość
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:42:13 am »
Tak z ciekawości czy SIII miała w opcji możliwość zamontowania zmieniarki grzebałem trochę in the trunk i mam wrażenie że tak któs coś wie coś słyszał na ten temat ???? Pozdrawiam  :-V

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 24, 2009, 17:28:56 pm »
sa zmieniarki którymi podpinasz sie do anteny a na radiu odbiera na jednej z fali.
xj6 serIII nigdy nie mial oryginalnej zmieniarki.

Offline MATriX335

  • Zboczeniec Klubowy
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 859
Odp: Seryjne audio SIII - PYTANIA
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:38:51 am »
Więc to radio do którego link wysłałem nie było montowane fabrycznie pod koniec produkcji III serii?
XJ40 1988 3.6l
S-Type 2000 3.0l