Autor Wątek: S Type 4.0 dziwne stukanie w silniku.  (Przeczytany 985 razy)

Offline MatiK99

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • Kocham to forum
S Type 4.0 dziwne stukanie w silniku.
« dnia: Marzec 05, 2020, 11:47:48 am »
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam mały albo duży problem z moim kociakiem mianowicie coś mi stuka w silniku, najbardziej jak się rozgrzeje. Teraz od kilku dni go nawet nie odpalalem bo się boję że rozwale coś bardziej. Byłem u mechanika to  na słuch powiedział że jest to rozrząd albo panewka. Mam nagrany filmik ale niestety nie wiem jak go tutaj wstawić. Z góry za pomoc serdecznie dziękuję i miłego dnia życzę 😉

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 780
  • JCPF Club Member
Odp: S Type 4.0 dziwne stukanie w silniku.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2020, 14:07:17 pm »
Nam się szklane kule pokończyły. To raz. Dwa - w silniku jest kupę miejsc gdzie może coś stukać. Wszystko co się rusza może wydawać takie odgłosy. Trzy - zmień mechanika na takiego co ma chociaż stetoskop na wyposażeniu.
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline MatiK99

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • Kocham to forum
Odp: S Type 4.0 dziwne stukanie w silniku.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2020, 14:17:00 pm »
Wiem, że ciężko jest się określić co to może stukać. Kociak chodzi normalnie jak kosiarka a nie mruczy tak jak powinien. Wymieniał ktoś rozrząd albo panewke w 4.0 i orientuje się może jak to mniej więcej wygląda cenowo?

Offline MatiK99

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • Kocham to forum
Odp: S Type 4.0 dziwne stukanie w silniku.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2020, 14:52:41 pm »
Tutaj dodałem filmik z pracy silnika, jak ktoś mógłby mi podpowiedzieć co to może tak stukać bo obawiam się najgorszego, że to panewka ale znowu dziwne żeby panewki szlak trafił przy przebiegu 210 tys.. https://megawrzuta.pl/download/76105457361e03f4a01f5784f4cbc434.html