Autor Wątek: Oslona spryskiwaczy lamp  (Przeczytany 3056 razy)

zygmunt

  • Gość
Oslona spryskiwaczy lamp
« dnia: Czerwiec 07, 2009, 15:02:04 pm »
Jakims dziwnym przypadkiem zgubilem oslone spryskiwicza lampy. A teraz nie wiem gdzie to mozna kupic i jak to mozna zamontowac.Mam rowniez prosbe moze ktos wie gdzie moge dostac oslone tloczka hamulcowego na tylnej osi  albo z jakiego smochodu to tez pasuje wiem ze z mondeo ale w fordzie mowia ze tego rocznika jeszcze nie maja a jest to 2005 kombi z 7 miesiaca.Z gory dziekuje za pomoc klubowiczow.Pozdrawiam wszystkich Zygmunt

oskioski

  • Gość
Odp: Oslona spryskiwaczy lamp
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2009, 15:20:00 pm »
nie byłbym pewien , że z mondeo będzie Ci pasować . Wiele razy słyszałem już - załóż od mondeo bo coś tam pasuje - i co ? i nic mi jeszcze nie pasowało z klockami i tarczami włącznie .
co do osłonki to mi też sie ułamała ( ale tylko z jednego zawiasu ) , a raczej ktoś mi ją urwał . jak już dostaniesz to raczej łatwo założyć nie będzie - jest na dwóch malutkich zawiasikach w środku w dodatku ruchomych ,a nie ma za bardzo jak tam  ręki włożyc .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2009, 15:23:46 pm wysłana przez oskioski »

zygmunt

  • Gość
Odp: Oslona spryskiwaczy lamp
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2009, 16:09:12 pm »
Klocki kupilem w Fordzie i jak do tej pory to wszystkie czesci jakie kupilem do mego auta pasowaly z Forda nawet jak kupowalem w salonie Jaguara tyle ze w fordzie sa inne oznakowania  to dotyczy diesla .Dzieki za informacje Zygmunt

oskioski

  • Gość
Odp: Oslona spryskiwaczy lamp
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2009, 16:11:52 pm »
a z ciekawości - jaki masz motorek 2.0 l ??

zygmunt

  • Gość
Odp: Oslona spryskiwaczy lamp
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2009, 18:17:39 pm »
Tak mam 2l diesla 131 KM i powiem Ci ze tylko jak musialem kupic gumowa rore ta przed silnikiem  do zaworu to ona ma napis Jaguar ale juz zawor i inne czesci sprzedawca zamawial w fordzie,moze sa jakies czesci nie z forda ale X-Type byl wlasnoscia forda. I jeszcze jedno w Jaguarze te same czesci sa drozsze niz w Fordzie,mam mechanika Turka ktory mi naprawiawal poprzednie auta i dzieki jego umiejetnoscia zaoszczedzilem duzo kasy bo gosc potrafi okreslic z jakiego samochodu pasuja czesci i juz po pierwszej wymianie oleju stwierdzil ze to nic innego tylko ford mondeo pomieszany z tranzitem.Mysle ze to dobrze bo mozna troche latwiej i taniej naprawiac nasze kociaki.Pozdrawiam Zygmunt.
przepraszam za literki ale nie mam polskich liter.