Autor Wątek: Klocki tył  (Przeczytany 1021 razy)

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 437
Klocki tył
« dnia: Grudzień 23, 2019, 16:24:10 pm »
Witam, tarcze mam trw klocki brembo od jakiegoś czasu świeci sie kontrolka zużycia klocków. Z pprzodu nowy zestaw także to może btv tylko tył. Otórz dzisiaj sprawdzałem stronę z czujnikiem i klocek od wewnątrz jest to połowa od zewnatrz drugie tyle. 2 strona to samo. Obie tarcze od strony wewnętrznej mają taki sam "brok". Na tym zestawie jest 23 tkm przejechane- autostrada 90% coś jest chyba nie tak ? !

Offline zbychuro

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 202
Odp: Klocki tył
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2019, 19:58:14 pm »
Obejrzyj oba czujniki czy nie przetarte, prawy tył i lewy przód, ale przedtem sprawdź czy kostki maja styk. Komunikat wyskakuje jak jest przerwa w obwodzie.

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 437
Odp: Klocki tył
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2019, 20:25:10 pm »
Jutro będę działał, mam nowy styk trw i klocki na szybko kupiłem w kiosku na zaś, jakieś remsa

Offline wierciu

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Kocham to forum
Odp: Klocki tył
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2019, 07:29:04 am »
Dokładnie sprawdź czy się nie przetarł przewód. Ja 2 miesiące temu wymieniałem tarcze klocki na przód i tył w tym samym czasie. Potem pojechałem na wymianę kół na zimowe mniejsze 17. Nagle po 2 tygodniach zapaliło się info o klockach. Co się okazało, że przy wymianie czujników nie zabezpieczyli tego z tyłu tylko sobie dyndał i po wymianie kół na mniejsze ocierało aż w końcu przetarło :) Wymienili czujnik, prawidłowo zabezpieczyli i lux.

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 437
Odp: Klocki tył
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2019, 16:33:36 pm »
Czujnik był uszkodzony przyleciał mi się w rękach  :-\ wymieniłem na textar u hula ! 👍