Autor Wątek: Lewe Powietrze jaguar x tape 2.00  (Przeczytany 1121 razy)

Offline blizzard

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • Kocham to forum
Lewe Powietrze jaguar x tape 2.00
« dnia: Listopad 17, 2019, 19:45:11 pm »
Witam
Czy może ktoś wie jak można sprawdzić układ dolotowy sprężonym powietrzem? Chciałbym przed turbiną wprowadzić powietrze sprężone zatykając odmę i teraz mam pytanie gdzie trzeba zatkać rurę ? Czy jak odkrece gumową rurę od EGR i ja zatkam a przed turbiną  wprowadzę oczywiście nie za dużo sprężone powietrze to test powinien wyjść prawidłowo czy coś źle robię ? Samochód stracił moc a jak dodaje gazu syczy pod maską sprawdzałem rury gumowe i nic nie mogę znaleźć gdzie jest dziura   :-cry :-thank
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2019, 19:52:03 pm wysłana przez blizzard »

Offline Radobanan1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Kocham to forum
Odp: Lewe Powietrze jaguar x tape 2.00
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2019, 11:21:55 am »
Też ostatnio mam taki problem, zero błędów a brak mocy dusi się przy dodawaniu gazu i kopci na czarno, u mnie to prawdopodobnie wina tego przewodu który idzie pod egr co wnioskuję po tym że w jednym miejscu jest na nim dość mokro od oleju, nie wiem co to za przewód i nie mogę za bardzo na necie znaleźć go ale jak sądzisz że to dolot to popatrz czy nie jest nigdzie uwalony olejem jak jest to masz winowajce a jak mówisz że jest dobrze słyszalny swist powietrza to otwórz maskę i poproś kogoś by słuchał jak będziesz dodawał gazu, co do sprężonego powietrza wejdź sobie na yt na kanał dudy 101napraw on tam mówi dokładnie co gdzie i jak zrobić lecz na innym aucie ale sądzę że w każdym będzie identycznie

Offline szpadel68

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • DIAGNOSTYKA LandRover Jaguar Fiat Nissan VW TOYOTA
Odp: Lewe Powietrze jaguar x tape 2.00
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2019, 15:12:14 pm »
Jaguar X-Type 2.0 D (115kW) Estate (SPRZEDAM)
Peugeot 407 1.6 HDi (jest)
TOYOTA RAV4 2.0 4x4 SXA10L (jest)
Citroen C8 2.0 HDi Exclusive (jest)
Fiat Barchetta 1.8 16v (SPRZEDAM)
Jeep Grand Cherokee 5.2 (BY£)
VW Golf IV GTi 1.8T (162kW) (BY£)
...