Autor Wątek: Lewe Powietrze jaguar x tape 2.00  (Przeczytany 1001 razy)

Offline blizzard

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • Kocham to forum
Lewe Powietrze jaguar x tape 2.00
« dnia: Listopad 17, 2019, 19:45:11 pm »
Witam
Czy może ktoś wie jak można sprawdzić układ dolotowy sprężonym powietrzem? Chciałbym przed turbiną wprowadzić powietrze sprężone zatykając odmę i teraz mam pytanie gdzie trzeba zatkać rurę ? Czy jak odkrece gumową rurę od EGR i ja zatkam a przed turbiną  wprowadzę oczywiście nie za dużo sprężone powietrze to test powinien wyjść prawidłowo czy coś źle robię ? Samochód stracił moc a jak dodaje gazu syczy pod maską sprawdzałem rury gumowe i nic nie mogę znaleźć gdzie jest dziura   :-cry :-thank
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2019, 19:52:03 pm wysłana przez blizzard »

Offline Radobanan1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Kocham to forum
Odp: Lewe Powietrze jaguar x tape 2.00
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2019, 11:21:55 am »
Też ostatnio mam taki problem, zero błędów a brak mocy dusi się przy dodawaniu gazu i kopci na czarno, u mnie to prawdopodobnie wina tego przewodu który idzie pod egr co wnioskuję po tym że w jednym miejscu jest na nim dość mokro od oleju, nie wiem co to za przewód i nie mogę za bardzo na necie znaleźć go ale jak sądzisz że to dolot to popatrz czy nie jest nigdzie uwalony olejem jak jest to masz winowajce a jak mówisz że jest dobrze słyszalny swist powietrza to otwórz maskę i poproś kogoś by słuchał jak będziesz dodawał gazu, co do sprężonego powietrza wejdź sobie na yt na kanał dudy 101napraw on tam mówi dokładnie co gdzie i jak zrobić lecz na innym aucie ale sądzę że w każdym będzie identycznie

Offline szpadel68

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • DIAGNOSTYKA LandRover Jaguar Fiat Nissan VW TOYOTA
Odp: Lewe Powietrze jaguar x tape 2.00
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2019, 15:12:14 pm »
Jaguar X-Type 2.0 D (115kW) Estate (SPRZEDAM)
Peugeot 407 1.6 HDi (jest)
TOYOTA RAV4 2.0 4x4 SXA10L (jest)
Citroen C8 2.0 HDi Exclusive (jest)
Fiat Barchetta 1.8 16v (SPRZEDAM)
Jeep Grand Cherokee 5.2 (BYŁ)
VW Golf IV GTi 1.8T (162kW) (BYŁ)
...