Autor Wątek: Telefon w jagu  (Przeczytany 10189 razy)

tpudel

  • Gość
Telefon w jagu
« dnia: Czerwiec 02, 2009, 22:43:52 pm »
Cześć,

Jestem posiadaczem jaguar'a s-type R z 2003 roku. W podłokietniku mam wbudowany telefon, ale wejście na kartę jest jakieś takie dziwnie duże. Autko zaczęło swój żywot na szwajcarskich drogach - może używa się tam innych kart sim ?.
Czy jest jakiś sposób, żeby zdobyć przejściówkę, albo podłączyć tam inny telefon ?
A może ja po prostu czegoś nie wiem ?

Z góry dziękuję za pomoc.



adam74

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2009, 22:46:19 pm »
mam eskę o rok starszą i normalnie działa - tez ze szwajcarii

wrzuć fotkę swojego telefonu (wejścia), może coś uradzimy

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2009, 22:49:40 pm »
jak kupisz sobie dowolny starter prepaydowy to masz duza karta w formacie karte kredytowa,
z ktora wycinasz mala karteczka. zostala duza karta mozesz uzywac jako adapter, wcinaj
swoja mala karta i zabezpiec tasma klejaca (na strone bez kontaktow), wlazisz duza karta
z mala w srodku i powinno grac  :)

tomz

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2009, 22:53:16 pm »
wlazisz duza karta
z mala w srodku i powinno grac 

 ;D ;D ;D uwielbiam to kogutki

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2009, 22:54:23 pm »
wiem wiem, czytalem apel o poprawna polczyzna na forum  :-[ :-[ :-[

tomz

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 02, 2009, 23:00:11 pm »
eee tam polszczyzna.... jak sobie tak po całym dniu pracy przeczytam takiego posta przed snem, to od razu mi lepiej  ;D
dla mnie bomba  ;D
a co do karty, to Twój patent powinien zadziałać  ;)

soprano

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 08, 2009, 21:14:45 pm »
witam, gdzie mozna kupic  telefon zeby mozna bylo go padlaczyc mam s- type 2002 rok i jakie to sa modele gdyz jestem zerowo zorintowany na ten temat,

pozdrawiam

Whisnia

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 08, 2009, 21:20:07 pm »
Ja mam rocznik 2001 i w nim jest seryjnie montowana motorola. jakie masz złąćze w samochodzie? Sprawdź sobie bo one są standardowe tylko musisz wiedzieć jakie masz

soprano

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2009, 18:51:18 pm »
gdzie to zlacze sie znajduje?? mam w podlokietniku cos co wyglada jak wejscie zapalniczki i napisane jest 12v  ??????

Dorsześ

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 10, 2009, 20:49:20 pm »
O!
Trafił się całkiem smakowy wątek.
Generalnie odnośnie telefonu, mój kot ma przycisk na kierownicy, który odnosi się do telefonu (przynajmniej tyle odszyfrowałem z graficznego nadruku na tymże przycisku), nie mniej jednak telefonu nigdzie nie mam.
I tu rodzi się pytanie, czy ta dziura w podłokietniku - schowek w sensie to telefonu miejsce przeznaczone, czy po prostu zestaw wcisków na kierownicy jest taki sam dla aut wyposażonych w telefon jak i tych bez....


Jasny gwint właśnie przeczytałem co napisałem.
Moja składnia i sposób budowy zdań z każdym postem zbliża się stylu wypowiedzi mistrza Kogutkiego  :-super



soprano

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 10, 2009, 22:29:49 pm »
Ta i podczas naciskania tego przycisku uruchamiamy tryb ''mute'' ale co dalej ;D??

Whisnia

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 10, 2009, 23:18:16 pm »
Ja mam normalny telefon motoroli w podłokietkiku (zapewne jakiś model z tamtych lat, tylko z logiem jaguara). mam kupioną zwykłą startówkę pre-paid i działa. Owszem uziki przy kierownicy są do odbierania telefonu. Wystarczy popatrzeć jakie jest wejście w podłokietniku i znaleśćtelefon

Dorsześ

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 11, 2009, 12:51:01 pm »
Ta i podczas naciskania tego przycisku uruchamiamy tryb ''mute'' ale co dalej ;D??

Dobre pytanie ;)

Whisnia

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 11, 2009, 20:09:50 pm »
Ta i podczas naciskania tego przycisku uruchamiamy tryb ''mute'' ale co dalej ;D??

Dobre pytanie ;)
naciskasz ten przycisk, wybierasz numer (ja nie mam lcd więc mam klawiatureę na konsoli środowej) i jeszcze raz naciskasz ten sam przycisk i później już "halo, halo"

Dorsześ

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 11, 2009, 20:55:14 pm »
Ta i podczas naciskania tego przycisku uruchamiamy tryb ''mute'' ale co dalej ;D??

Dobre pytanie ;)
naciskasz ten przycisk, wybierasz numer (ja nie mam lcd więc mam klawiatureę na konsoli środowej) i jeszcze raz naciskasz ten sam przycisk i później już "halo, halo"
No to wszystko się wyjasniło, bo u mnie ani LCD ani wcisków z cyferkami na konsoli środkowej więc problem z głowy  :-gwizd