Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ 40 1993 r 230000km 13800zł Czernikowice

<< < (6/6)

slawek396:
witam ! kolego to ,nie ma nic wspólnego z obrażaniem! a jeżeli się tak poczułeś to przepraszam!!! :-tylko ,a wracając do tematu ,to zastanawiam się nad tym ,dlaczego od samego początku jesteś na nie ? ,nawet jak nie widziałeś , nie przejechałeś się nawet jednego kilometra tym kotkiem?!!!,ale od razu nie!!! ,więc tak ,jak pisałem chrs 1796 ma rację!!! ,i dlatego napisałem o żenadzie  !!! ;D

piorek:
Nie przejechałem się nim gdyż nie ja go kupuje, ja napisałem tylko co swoją opinie.
I to nie chodzi o to czy mnie obraziłeś czy nie, tylko w większości postów odnośnie ocen aut odnosisz się w ten sposób do forumowiczów.
Oczekujesz że będziemy tylko chwalili? Jaki to ma sens?

Ja jak kupowałem swoje auto, byłem wdzięczny za to, że koledzy z forum swoim chłodnym spojrzeniem zwrócili moją uwage na elementy o których bym nie pomyślał.

Dlaczego jestem na "nie" ? - skwituje to tak - kiedyś kolega Choina napisał Ci abyś zobaczył/kupił sobie Jaguara droższego niż za 10-15 tysięcy i wtedy może zrozumiesz różnicę....A jeśli ktoś kupuje za niższą kwotę to musi być świadomy mankamentów i wydatków, gdyż w innym wypadku auta kończą na szrotach.

slawek396:
witam ! no i widzisz ,całkowicie się z tobą zgadzam ,ale -wydaje mi się ,że to nie jest twoja sprawa !!! ,czy auto  wyląduje tu ,czy tam !! ( i jeszcze ,jak sam mówiłeś ,że nie jesteś potencjalnym kupcem),  a ja nadal pozostaje przy opinii -że aby coś konkretnego, odnośnie danego modelu auta napisać ,trzeba go zobaczyć live!!!  ;D bez urazu!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej