Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar X-Type 3.0 V6 Kraków 2001r.

<< < (2/3) > >>

ziutek567:
Do xksa za 11k zostawił bym sobie na naprawy co najmniej 5k. Zawieszenie wielowahaczowe z tyłu zazwyczaj nie istnieje. Stuki po jeździe próbnej z przodu mogą sie objawiać drążkami stabilizatorów, ale gorzej jeśli poduszkami McPherson'a. Wszelkie drgania w czasie jazdy to udręka w naprawach potem. A dymienie po dłuższej jeździe to zapewne ciśnienie w układzie chłodzenia przedostające sie do silnika a jeśli to prawda oznacza duuużo kasy

rafix86:
Pytanie tylko, na ile twórca wątku ma pojęcie o motoryzacji. Dymienie dymieniu nie jest równe - może być czymś naturalnym, a może zapowiadać wydatki  :D

MarianoItaliano:
Dziękuję Panowie za odpowiedzi. Jestem jutro umówiony na diagnostykę. Mam świadomość, że kupując samochód za taką kwotę nie powinienem się czepiać rzeczy typu niesprawne ustawianie fotela czy problem z zamkiem, po prostu to mi się rzuciło w oczy :) Nie ściągałem nakładek z progów, obejrzałem samochód z kanału. Jeśli chodzi o dym to na pewno autem jeździł ktoś w piątek (ja oglądałem w sobotę). Na początku na postoju dymu nie było, pojawił się po kilometrze. Ciężko mi stwierdzić jakiego był koloru.O zapachu już nic nie wiem bo siedziałem w środku. Jak to przy zakupie chciałem patrzeć na wszystko. Lakier sprawdzi jutro diagnosta. Korek sprawdzałem i wyglądało wszystko w porządku. Jeśli chodzi o zawieszenie nie słyszałem żadnych niepokojących odgłosów. A jak jest Panowie z tą skrzynią ? Po krótkim dystansie ciężko mi stwierdzić czy chodzi dobrze, idealnie czy średnio. Tym bardziej, że tak jak wspomniałem nie mam porównania z innymi X-ami. Pytam o skrzynie bo widnieje w każdym rankingu najbardziej nieudanych i bardzo kosztownych. Z dziwnych rzeczy o których nie napisałem kierownica neutralnie ustawiona na prosto lekko przekręca się na prawo w związku z czym auto delikatnie znosi.

https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-x-type-3-0-230-km-4x4-skora-automat-alu-17-zadbany-ID6BFwCf.html

Gonzalles:
Ale ogólnie ładny w środku:)
Kolor skóry bajeczny.

rafix86:
Może jakieś badziewiaste opony, może zbieżność do ustawienia...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej