Dział Techniczny > E-PACE (2017 - obecnie)
Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
zibikm:
Witam
Powiem tak jak bylem mały to pierwsze autko od matchboxa jakie dostałem to był Jaguar xj-s,tak pamiętam dobrze :)
i zawsze marzyłem o Jaguarze,ale może nie jest mi pisany, tak jak byłem parę m-cy w wymarzonej Australi gdzie zawsze chciałem mieszkać i nie wiesz nawet jak się cieszyłem gdy wróciłem do europy
W sumie mam jeszcze 10 dni,znaczy się oni mają więc zobaczymy , a 4 m-ce czekania na auto to zbyt długo
Pozdrawiam
zibikm:
WITAM
W końcu zostałem właścicielem jcpf-stanby
Ponieważ późno wróciłem mogę podzielić sie tylko informacją o spalniu dystans 445 km ,średnie spalanie 6l/100km
Schodził niżej raz było nawet 5,6,ale było sporo jazdy w korkach i świateł ,prędkość na drodze szybkiego ruchu 130-140km
nie chciałem go od początku żyłować więc starałem się nie przekraczać 2000obr/min.
Pozdrawiam
mojomr:
Czyli jednak ;D Gratulacje i podziw za cierpliwość ;)
Czekamy na pełniejsze wrażenia, jak już pojeździsz nieco więcej.
kajoj:
Ostatnio trasa Wawa <-> Gdańsk drogą S7 + 7, średnie z całej trasy ok 7 litrów (ale na S prędkość 160 km/h na tempomacie, dynamicznie Wisłostrada). Zrobiłem próbę i między Płońskiem a Mławą jechałem jak wszyscy, zszedłem do 4.5 l / 100 na odcinku 60 km.
2.0d 150 KM Manual.
Ja jestem zadowolony ;)
Jaro:
Witam Forumowiczow...
Od piatku jestem dumnym posiadaczem E-pace'a...pierwsze wrazenia sa rewelacyjne jesli chodzi o uklad jezdny i osiagi (nie szaleje wiec dla mnie w sam raz 150 KM z manualem). Nie moge sie tez przyczepic do jakosci wykonczenia i komfortu. Musze tez pochwalic mojego dealera Jaguara - Wroclaw/Długołęka - rewelacyjna obsluga, kultura i pomoc...czytajac Wasze wczesniejsze komentarze bylem ciekawy jak to bedzie ale obsluga na najwyzszym poziomie - czujesz sie tam jak klient premium...Odbior auta lekko uroczysty, potem tankowanie na koszt dealera do pelna i jakies ok 2 godzin poswiecone na ustawienia auta, tlumaczenia itp...szczerze wiec polecam ten salon...
Ale mam tez kilka problemow - moze ktos cos podpowie, a moze to jakis moj brak wiedzy :
1) mam najnowszy soft, nie mam problemow z jezykiem polskim...ale...na glownym wyswietlaczu na ekranie "ulubione" dodalem sobie 6 kontaktow (mam do nich przypisane zdjecia) i wszystko fajnie dzialalo po czym nastepnego dnia...nadal jest 6 ikonek ale bez zadnych podpisow jaki to kontakt i bez zdjec...wiecie moze jak to zrobic, zeby bylo na stale?
2) dzis po 4 dniach uzytkowania na wyswietlaczu srodkowym pomiedzy zegarami (mam wirtualne zegary) tam gdzie pojawia sie system zmiany pasa ruchu, a gdzie w zwyklym trybie mialem ustawione wyswietlanie stacji radiowej nagle jest pustka...czyli nie ma nic...wyswietlacz na bank dziala bo jak przekraczam pas drogi to wyswietla sie "przekroczenie"...ale poza tym jest pusto...co z tym zrobic?
3) Staram sie podlaczyc auto do wifi....auto w garazu w zasiegu wlasnej sieci wifi...daje ustawienia, łączność i mam tylko 3 pozycje: Bluetooth, Urzadzenia z androidem, urzadzenia z IOS...jak wiec podlaczyc sie pod wifi?
Jesli moje pytania sa zbyt banalne to nie krzyczcie za bardzo ;-) i z gory dzieki!
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej