Autor Wątek: brak wspomagania  (Przeczytany 2196 razy)

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: brak wspomagania
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 02, 2018, 08:07:49 am »
Wysłałem Ci wczoraj jeszcze na maila zdjecie.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

Offline J66

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Kocham to forum
Odp: brak wspomagania
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 03, 2018, 09:58:07 am »
Witam klubowiczów , ponawiam prośbę o zdjęcie pompy i paska pod maską, szczególnie gdzie umiejscowiony jest pasek od pompy wspomagania , ja patrzyłem i wydawało mi się że jest po lewej stronie a z wpisów kolegów wiem że po prawej i trudno mi go zlokalizować , takie zdjęcie z wskazaniem na pewno by mi ułatwiło , kolega luko jak pisał przesłał zdjęcie ale niestety ja nie mogę go otworzyć, dla ułatwienia podam e maila . Bardzo będę wdzięczny za pomoc i z góry dziękuję , bo mój kotek stoi unieruchomiony , nie mogę skręcać więc nawet nie dojadę do mechanika  jp.66@wp.pl

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: brak wspomagania
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2018, 10:42:56 am »
Dwa razy już Ci wysłałem i dalej nie dostałeś? Wysłałem jeszcze raz z Gmaila.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

Offline J66

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Kocham to forum
Odp: brak wspomagania
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 03, 2018, 11:02:59 am »
Super , dzięki tym razem zdjęci dotarło dokładnie obejrzę i  sprawdzę pasek :-thank

Offline voitec

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 877
Odp: brak wspomagania
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 03, 2018, 21:51:04 pm »
A tu nie możecie wrzucić?
X-type 3.0 Estate '05 LPG
X-type 3.0 Sedan '01 LPG

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: brak wspomagania
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 03, 2018, 22:55:30 pm »
Oczywiście, że mogę. Z tego co pamiętałem to nie można było dodawać zdjęć bo się serwer zaśmiecał tylko przez link do zewnętrznego zdjęciotrzymacza. Ale przez parę lat aktywnie mnie nie było to się coś pozmieniać mogło.  :-off
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

Offline J66

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Kocham to forum
Odp: brak wspomagania
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 04, 2018, 10:01:30 am »
Witam, faktycznie kolega miał rację to pasek z tym że nie spadł ale się przerwał muszę kupić nowy i założyć , a czy zakładając trzeba coś odkręcać . zdejmować żeby się tam dostać ?










Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: brak wspomagania
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 04, 2018, 11:27:34 am »
Kup pasek i rolkę na napinacz bo pewnie ona się zablokowała i rozwaliła pasek. Ja tak właśnie miałem. Pasek pk4-735, rolka 18x52mm. Odkręcasz napinacz, wymienisz w nim rolkę, przykrecasz napinaczi zakładasz pasek. Wszystko jest w miarę pod ręką tylko żeby odgiąć napinacz trzeba trzeciej ręki😁 ale trudność roboty na dwie gwiazdki. 😎
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

Offline J66

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Kocham to forum
Odp: brak wspomagania
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 04, 2018, 16:23:58 pm »
Kupiłem pasek ale sprawdzałem rolkę w napinaczu jest ok kręci się ,założyłem pasek ale  chyba żle  zresztą nie do końca nie wiedziałem jak on przechodzi , nie widziałem w oryginale bo jak włączyłem silnik to zadymiło i pasek pękł , znowu wróciłem do punktu wyjścia , nie wiem czy sobie poradzę a najgorzej że nie mogę nim odjechać , jest jakaś szansa żeby zobaczyć w przekroju jak przechodzi ten pasek ?

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: brak wspomagania
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 04, 2018, 19:27:57 pm »
Jak pękł to go coś trzyma. Może pompa stoi, skoro rolka na napinaczu się kręci ale ja bym wymienił i rolkę bo to koszt żaden a spokój. Przy zakładaniu filozofii nie ma. Dwa koła i napinacz od góry na docisk.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

Offline J66

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Kocham to forum
Odp: brak wspomagania
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 05, 2018, 20:19:16 pm »
Mój kotek wreszcie może jechać , pasek założony i to była przyczyna braku   wspomagania , zerwany pasek. Dziękuję za wszystkie cenne rady szczególnie   koledze Luko   i  koledze  Driv3rrrr który chyba jako pierwszy zasugerował ten pasek :-thank :-clap