Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Xj40 z radomia :-)

<< < (2/4) > >>

Jaguar XJ6:
Za takie pieniądze nie zakupiłbym XJ40 w nieoryginalnym lakierze ( ten kiedyś albo był czarny , albo jakiś ciemny granat ) . Wycieraczka jak już zauważono nie po tej stronie , i na pewno nie jest zaparkowana jak trzeba . Przyciemniane szyby kompletnie nie pasują do charakteru tego auta , a tym bardziej przyciemniane tak , że już folia na tylnej szybie bokami odstaje . Na jednej fotce z zegarami ,, check engine '' jest , na drugiej już nie , kontrolka spalonej żarówki również się pali ( pytanie , czy faktycznie coś jest spalone , czy styki zaśniedziały i dlatego się świeci ) . Radio nieoryginalne , a szkoda , bo daimlerowskie ciężko dostać , no i panel od klimy starego typu , trzeba wybadać , czy instalacja jest jeszcze na R12 , czy już na R134 .

Boodzio2:
Na zdjęciu widać zaworki 1/4' od klimy więc raczej stara podciwa r12. No chyba że ktoś jest z coś kombinował.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Maniakowy:
Czyli faktycznie do Radomia sie nie jezdzi po auta :-) szkoda bo kolor autka przyciaga.. a i ciemne szyby mnie nie odstraszaja :) gorzej juz te pozostalosci po naklejkach o tematyce tuningu :)

Dzieki za pomoc!

msiwow:
Wiesz co... Zauważyłem, że sporo aut, które dajesz do oceny na forum uważasz za atrakcyjne. Podoba Ci się ten, podobał ci się oklejony x300 z wielką felga od BMW... Jedź wkoncu sam i coś obejrzyj bo polegajac na opiniach na forum nic nie kupisz.

Oczywiście jeśli ty chcesz kupić Jaguara.

Maniakowy:
Po 1. Dzieki za rade
Po 2. Twoja wypowiedz nie wnosi raczej nic do zalozonego przeze mnie watku
Po 3. Po to jest ten dzial, zeby zaoszczedzic paru stowek na podroz po szrota. Nie wiem czy wiesz, ale niektorzy maja czym na co dzien jezdzic i nie musza kupowac byle czego zaraz jak tylko pojawi sie chec na kolejne auto.

Jako, ze nie kupilem od Ciebie samochodu, odnosze teraz wrazenie ze masz jakis uraz - moglem jednak je kupic to teraz mialbym spokoj :p jak masz jakies zlote mysli co do mojej osoby to zapraszam do mojego tematu „szukam x300”.. tylko ustaw sie w kolejke bo Slawek juz tam szaleje :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej