Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar xjr x308 1998r Oleśnica - dolnośląskie

<< < (2/3) > >>

benyb_2005:
Czy w ogóle jest możliwość kupienia w Polsce w pełni sprawnego i nie malowanego powtórnie xjr?
Jeśli tak, to ile trzeba mieć na to $$$?

msiwow:
Oczywiście, że tak!!! W salonie.

Prosiłbym Cie o odpowiedź na bardzo proste pytanie. Zastanów się i odpowiedz. Ile szkód parkingowych czy drogowych miałeś ty lub zona w ciągu ostatnich 20 lat?

Oczywiście zakładając, że twoja przygoda z motoryzacja trwa tyle lat bo przecież nie wiem w jakim jesteś wieku.

Boodzio2:

--- Cytat: Choina w Lipiec 16, 2018, 19:10:32 pm ---W przednim zderzaku brakuje chyba poprzeczki i do malowania (no chyba że się kostka tak odbija), prawy błotnik do wymiany, prawe tylne drzwi nie spasowane. Obstawiam, że auto całe malowane. Nie zgadza się górny pasek.

--- Koniec cytatu ---
Poprzeczką jest w bagażniku ,wczoraj go oglądałem. Właściciel nie wiedział gdzie to założyć.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Choina:
I co możesz napisać po oględzinach.

benyb_2005:

--- Cytat: msiwow w Lipiec 17, 2018, 10:27:26 am ---
--- Cytat: benyb_2005 w Lipiec 16, 2018, 20:15:35 pm ---Czy w ogóle jest możliwość kupienia w Polsce w pełni sprawnego i nie malowanego powtórnie xjr?

--- Koniec cytatu ---

Oczywiście, że tak!!! W salonie.

Prosiłbym Cie o odpowiedź na bardzo proste pytanie. Zastanów się i odpowiedz. Ile szkód parkingowych czy drogowych miałeś ty lub zona w ciągu ostatnich 20 lat?

Oczywiście zakładając, że twoja przygoda z motoryzacja trwa tyle lat bo przecież nie wiem w jakim jesteś wieku.

--- Koniec cytatu ---

39l, prawo jazdy od 22 lat i zdarzyło się trochę, masz rację, czasem oczekuje niemożliwego, ale z drugiej strony są autka, które można nabyć w stanie salonowym.
Sam posiadam w124 4matic z 92r, przebieg ponad 340tyś km,  pierwszy właściciel, kupiony w Polsce miał go do 2010r i serwisował w MB, wygląda średnio ale mechanicznie auto jest niezniszczalne,elektryka działa bez zarzutu,  mam też volvo s80 z 2000r i naprawdę poza podłokietnikiem i kierownicą, która już nosi ślady zużycia jest w stanie idealnym mimo przebiegu ponad 230tyś km. Też autko jest u nas w rodzinie od 2010r ale jak się dba to można.

Przede wszystkich chciałbym podziękować boodzio2 za podjechanie do Oleśnicy i wnikliwe zbadanie autka.
Dostałem dokładną dokumentacje fotograficzną oraz filmową.
Autko trochę się różni od tego co Pan mówił ale wg kolegi jest potencjał choć trzeba trochę dołożyć, porobić zaprawek, tu i tam malnąć.
I po rozmowie z serwisem w którym była robiona przedkłada silnika - nie było robionego rozrządu więc jeszcze to by doszło.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej