Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar xjr x308 1998r Oleśnica - dolnośląskie

(1/3) > >>

benyb_2005:
Zakładam kolejny temat, także dotyczący xjr x308.



https://allegro.pl/jaguar-xjr-4-0-kompresor-363-km-i7335032098.html#thumb/3

to jest ten sam egzemplarz na mobile

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=261681028&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=12400&makeModelVariant1.modelId=14&maxFirstRegistrationDate=1998&minFirstRegistrationDate=1997&pageNumber=1&scopeId=C&action=eyeCatcher&searchId=44dddbb6-1c76-1aed-ca57-4ec36c00686d


Jestem po rozmowie z właścicielem auta, który kupił je w niemczech (tam posiada jakąś firmę i obywatelstwo w związku z tym auto jest na niemieckich tablicach) i to jego drugi jaguar, po modelu xk cabrio, którego także posiada.
Samochód jest tak jak napisane po remoncie silnika, stan perfekcyjny, wszystko sprawne, środek w stanie idealnym, itp (czyli standard u każdego, kto sprzedaje auta). Pełna dokumentacja od poprzednich właścicieli i obecna. Silnik jest kupiony używany za 6tyś zł + jego rozbiórka, wymiana podzespołów itp co łącznie wyszło ok 12tyś zł.
W poprzednim wg wiedzy sprzedającego pękł lub wypadł tłok.
W związku z tym mam pytanie czy ktokolwiek wie coś nt tego auta lub mógłby go dla mnie sprawdzić ponieważ nie chciałbym robić kolejnej wycieczki w jedną stroną a mam tam 400km. Gość wydaje się być poważnym człowiekiem ale ...
Auto jest do opłat.
 :-help

Jaguar XJ6:
Po tych zdjęciach widać , że rdza jest na lewym błotniku i niedaleko mocowania lewego amora . Jest to stary jaguar , więc poproś właściciela o dokładne fotki podłogi , progów i podłużnic . Zdjęcia wnętrza są zrobione tak jakby miał coś do ukrycia , albo kompletnie zwisało mu jak są zrobione i co pokazują . Ja jak kupowałem swojego X350 , to miałem do niego 150 km i zadzwoniłem , poprosiłem o fotki dokładne wnętrza jak i całego nadwozia , gość przysłał mi tego samego dnia bez problemów. Jeśli zależy mu na sprzedaży i faktycznie jest w takim dobrym stanie , to zrobi dla Ciebie konkretne zdjęcia po których będziesz mógł się zdecydować na wyprawę po niego.

Boodzio2:
Mam 70 km już wcześniej mnie interesował ale odpuściłem wydatki. Jak chcesz mogę go sprawdzić.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

benyb_2005:

--- Cytat: boodzio2 w Lipiec 16, 2018, 16:00:37 pm ---Mam 70 km już wcześniej mnie interesował ale odpuściłem wydatki. Jak chcesz mogę go sprawdzić.


--- Koniec cytatu ---

 :-thank :-thank :-thank

Oczywiście, że chce.
Właśnie dzwonił do mnie ten gość i mówił, że podjedziesz.

 :-thank :-thank :-thank :-than

Choina:
W przednim zderzaku brakuje chyba poprzeczki i do malowania (no chyba że się kostka tak odbija), prawy błotnik do wymiany, prawe tylne drzwi nie spasowane. Obstawiam, że auto całe malowane. Nie zgadza się górny pasek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej