Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ6 1991 4.0 LPG Gizałki 8.500PLN

<< < (3/3)

Demo:
Już pisałem że xj40 to szykować najmniejsze minimum 15 tysi ale i tak trzeba będzie włożyć z 10tysi. Tak od 20-25 już można znaleźć w miarę zadbanego ale też oczywiście do wkładu. Między 30 a 40 zazwyczaj ładne w dobrym stanie lub perełki w idealnym z minimalnym wkładem własnym na dzień dobry. Oczywiście nie jest to regułą bo zależy również od fantazji sprzedającego bo trafiają się gazy xj40 za 52 koła :D

slawek396:
hallo ! a gdzie jest tu logika? kotek za 20tyś -wkład 10tyś ,lub kotek za 8,5tyś wkład 15 tyś ? może mi ktoś sensownie odpowiedzieć?!! ;D a ponad to trzeba się z tym liczyć ,że ceny tych aut będą rosnąć ,a nie spadać i nie ma co tutaj patrzeć na rynek niemiecki ,czy choć by zagraniczny !!! oni też nie są karmieni  gapami !!!  :-thank

Choina:
Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie musisz kupić XJ40 za 20.000PLNów lub więcej i sam zobaczysz.
Skoro uważasz że te auta będą rosły to po co usilnie w każdym temacie próbujesz sprzedać swojego JaguaropodobnegoDaimlera czy odwrotnie. Poczekaj kilka lat możesz zostaniesz milionerem.

slawek396:
witam! posłuchaj starszy kolego ! jedno z drugim nie ma nic wspólnego !!! ,a twój sarkazm (sorry !) ,przebija już wszystko !!! ,było by super jak już zabierasz głos ,abyś rzeczowo i na temat odpowiedział ,albo jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia ,to jak powiedział klasyk zamilcz! ,natomiast jeśli chodzi o mojego " niby podobno daimlera( jednak nie jest to daimler) ,to zrobiłem w nim już bardzo dużo !!! ,ale mam nowy projekt -xj81 v12 rok 93 ,który zabiera sporo czasu i kasy :-cry -i to jest powód sprzedaży 40-stki!! ;D nota bene nie chciałem nikogo obrazić!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej