Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ6 1991 4.0 LPG Gizałki 8.500PLN

(1/3) > >>

Norcio:
Witajcie, czy ktoś z szanownych forumowiczów oglądał to auto, albo może coś powiedzieć?

Opis typowo handlowy, cena niziutka, a ze zdjęć nie jest najgorszy, nawet marketowe czujniki parkowania nie wyglądają aż tak tragicznie (może właśnie takie wrażenie miał sprawiać)

z mankamentów widocznych na pierwszy rzut oka, zauważyłem rdzawą końcówkę lewego tłumika oraz chrom anteny także pokryty rudą
No i chyba mi sie wydaje że chrom przy zderzaku z  tyłu, tak jakby nie trzymał sie kupy (albo efekt wykonania zdęcia pod pewnym kątem)

Link: https://www.olx.pl/oferta/piekny-jaguar-xj6-4-0lpg-full-opcja-klasyka-prestizowa-limuzyna-CID5-IDwoRZZ.html

Demo:
Za ta kase nie ma co oczekiwac cudow, jesli znalazles kilka elementow z rdza to uwierz mi ze znajdziesz ich jeszcze wiecej.
Chromy zapewne od spodu przezarte, nie wiadomo jak podwozie, mechanika czy wszystko dziala itd.
- pierwsze co to za tego kota na masce powinni kogos powiesic za j*ja tak go ktos przymocowal
- odblaski w zderzakach z przodu/tylu pomaranczowe a po bokach szare + do tego jednego z lewej strony z przodu nie ma
- mam wrazenie ze przedni zderzak jest w ksztalcie takiej litery V w duzym szpagacie ku srodkowi :D
- brak jednej sruby jesli dobrze widze w tylnym prawym kole a w przednim lewym chyba jedna z innej beczki
- srubki w odblaskach w tylnim zderzaku, L/P jedna czarna druga srebrna w obu przypadkach
- tylny zderzak oba chromy boczne pokrzywione
- lampy z mikropeknieciami lewa bardziej od prawej ale to standard, kwestia uplywu czasu
- brak emblematow z tylu "Jaguar" i "XJ6"
Malo zdjec z srodka auta, tam tez mozna wyhaczyc wiele szczegolow czy wszystkie elementy wnetrza sie zgadzaja z danym rocznikiem i nie ma kogla mogla. Ja bym odpuscil wszelkie xj40 ponizej 15tysi, chyba ze lubisz bawic sie w mechanika.

jaguarstype2004:
ten kot na masce mnie rozwalił,za tą cenę oczekuj gruzowozu do renowacji, lepiej celować wyżej w egzemplarz za 15-20 k, który można jeszcze doprowadzić do ładu

Boodzio2:
Mam blisko wiec z ciekawości pojechałem. Podłoga pod kierowcą i pasazerem trzyma się na dywanikach . Tylny prawy błotnik szpachla ,lewy przedni błotnik szpachla. Auto było całe malowane.
zawiesza się jeden wtrysk pb ,na gazie pracuje ok nie działa wskaźnik paliwa. Ogólnie gdzie nie zerkniesz rdza ,przedmuchy na wylocie ,hałasują tylne piasty. Nie działa klima ,a to instalacja na wycofany czynnik R-12. Generalnie NIE WARTO.

msiwow:

--- Cytat: boodzio2 w Lipiec 13, 2018, 07:53:18 am ---Generalnie NIE WARTO.

--- Koniec cytatu ---

Co wam się nie zgadza? Jaka cena takie auto...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej