Autor Wątek: alarm w x-type  (Przeczytany 4334 razy)

Bartek_NE

  • Gość
alarm w x-type
« dnia: Marzec 01, 2010, 22:45:57 pm »
Mam pytanie czy któryś z kolegów też tak ma?:
W moim x-type 2.0 d 2005 , sam sie wlacza alarm tzn. po wylaczeniu silnika i nie zamknieciu auta ,sam sie aktywuje alarm.
Nie zamykają sie same drzwi ,ale alarm sie aktywuje i jak ktos siedzi w srodku i sie poruszy to wyje, albo jak otworzy drzwi....
Można to jakos zmienić???
Miał ktoś kiedys coś podobnego...?

artleks

  • Gość
Odp: alarm w x-type
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2010, 22:51:00 pm »
u mnie jest tak:
wyjmujesz kluczyk i nie zamykasz drzwi pilotem i po chwili aktywuje sie alarm na wszystkich drzwiach procz kierowcy, skutkiem czego jak np. pasazer siedzacy w srodku otworzy drzwi alarm zaczyna wyc. Dodatkowo jakpasazer pozostaje na miejscu a kierowca wchodzi to zaczyna ci lekko dawac sygnal ze alarm zacznie wyc i po kilkunastu sekundach zaczyna wyc  ;D jest to problem na myjni, podczas tankowania itd

Bartek_NE

  • Gość
Odp: alarm w x-type
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2010, 22:53:17 pm »
u mnie jest tak:
wyjmujesz kluczyk i nie zamykasz drzwi pilotem i po chwili aktywuje sie alarm na wszystkich drzwiach procz kierowcy, skutkiem czego jak np. pasazer siedzacy w srodku otworzy drzwi alarm zaczyna wyc. Dodatkowo jakpasazer pozostaje na miejscu a kierowca wchodzi to zaczyna ci lekko dawac sygnal ze alarm zacznie wyc i po kilkunastu sekundach zaczyna wyc  ;D jest to problem na myjni, podczas tankowania itd

No mnie to juz pare razy zirytowało ,wiem ze nie wszystkie modele tak maja i bardzo bym chciał to wylaczyc... :) nikt nie moze zostac w samochodzie jak ja wyjde z kluczykami..... :(

jaco

  • Gość
Odp: alarm w x-type
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2010, 14:42:16 pm »
u mnie sam sie nie wlacza

darcol

  • Gość
Odp: alarm w x-type
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2010, 16:35:52 pm »
u mnie tez sie sam nie wlacza - z tego co wiem to mozna wylaczyc ta funkcje przez service.
 :-tylko
Pozdro

Offline Marcelek07

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • X-Type 2.5 06r. Xj 3.0 04r. XjR 4.2 05r.Xk 4.2 09r
Odp: alarm w x-type
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 01, 2018, 17:22:39 pm »
I co dał sobie może ktoś radę z tym problemem? U mnie jest identycznie, zapomnisz się jak jest otwarty samochód  i otworzysz drzwi a on jak głupi wyje. nawet gdy wyciągniesz kluczyki ze stacyjki i posiedzisz chwilę w samochodzie to zaświeci  się kontrolka przy trakcji i jak otwierasz drzwi to znowu syreny zaczynają wyć.  :-help :-help :-help