Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Zawieszone radio

<< < (2/8) > >>

jarek-jerryjag:

--- Cytat: Justinos1 w Maj 04, 2018, 19:10:10 pm ---Mam taki sam problem z radiem w XJ40, radio zawoziłem do różnych magików i nadal żaden sobie z nim nie poradził... taśma cała wszystko sprawne a code ciągle świeci...

--- Koniec cytatu ---
jesli masz kod  4 cyfry to powinieneś wprowadzić  kod . ale jesli masz zły kod to po trzecim razie  wyświetli się wait i wtedy musisz pozostawić radio z przekręconym kluczykiem przez min 20 min. potem znowu pokarze się kod.  jesli nie znasz kodu  spróbuj  zadzwonić to serwisu  podasz vin albo # radia  i powinni oni znaleźne na swoim komputerze.
 Inna metoda to  rozebrać auto  i zaleście 6 podwójnych  połączeń i rozlutować te miejsca  i wtedy bedziesz miał kod 1324. 

Justinos1:
Mam kod do radia z serwisu Jaga, ale radio kompletnie nie reaguje na jego wprowadzenie, nie reaguje na żadne przyciski, tak samo żaden się nie podświetla, świeci się tylko code i tyle...

Demo:
Ot i dzisiaj znow mi sie przydarzyla ta historia. Przejechalem sie, zostawilem auto zgaszone na 2h i znow CODE i nic nie moge zrobic. Domyslam sie ze pewnie nastepnym razem znow sie odblokuje. Justinos sprobuj zaniesc radio do innego speca. Dostalem tez cynka ze moze problem siedziec w kostce od radia wiec zaczal bym od kostki ewentualnie jesli wszystko bedzie gralo to sprawdzic instalacje elektryczna skoro radio masz w porzadku.

Dzis sprawdzilem radio i znow dziala bez problemu.

Choina:
Jeśli prosi kod to znaczy że było odłączone, a jeśli nie było odłączone to ma problem z zasilaniem.

Demo:
U mnie radio zawsze wymaga wpisania CODU nie wazne czy mam wyciagniety "hebel" czy nie. Nawet jak na chwile zgasze radio i go znow wlacze to wymaga wpisania CODU.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej